19.11.2014

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель несільськогосподарського призначення (крім земель населених пунктів) Балтського району Одеської області (за межами населених пунктів)

                                     Україна

                                      Одеська область

                              Балтська районна рада

                                                                

                                     ПРОЕКТ    Р І Ш Е Н Н Я

 

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель несільськогосподарського призначення (крім земель населених пунктів) Балтського району Одеської області (за межами населених пунктів)

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про оцінку земель», Податковим кодексом України з метою економічного регулювання земельних відносин при визначенні розміру земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, визначенні втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва, розробки показників та механізмів економічного стимулювання раціонального використання та охорони земель, відчуження земельних ділянок площею понад 50 гектарів, що належать до державної або комунальної власності, для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, розглянувши технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель несільськогосподарського призначення (крім земель населених пунктів) Балтського району Одеської області (за межами населених пунктів), районна рада

 

ВИРІШИЛА: 

  1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель несільськогосподарського призначення (за межами населених пунктів) Балтського району Одеської області.
  2. Ввести в дію нормативну грошову оцінку земель, зазначену у пункті 1 цього рішення, з 01 січня 2016 року.
  3. Довести до відома Балтську ОДПІ ГУ мін доходів в Одеській області відомості про введення в дію нормативної грошової оцінки земель несільськогосподарського призначення (за межами населених пунктів) Балтського району Одеської області.
  4. Повідомити власників та користувачів землі про введення в дію нормативної грошової оцінки земель несільськогосподарського призначення (за межами населених пунктів) Балтського району Одеської області.
  5. Повідомити підприємства, установи, організації, що є землекористувачами і власниками землі про застосування результатів нормативної грошової оцінки земель несільськогосподарського призначення (за межами населених пунктів) Балтського району Одеської області.
    1. Дане рішення опублікувати в засобах масової інформації.
    2. Контроль за виконанням покласти на _____________________

 

Голова районної ради                                                     ___________________