27.01.2015

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту розпорядження Балтської районної державної адміністрації "Про затвердження Порядків проведення конкурсу із надання кожного виду послуг (виготовлення копій документів, ламінування, фотографування, продажу канцеля

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту розпорядження Балтської районної державної адміністрації "Про затвердження Порядків проведення конкурсу із надання кожного виду послуг (виготовлення копій документів, ламінування, фотографування, продажу канцелярських товарів та надання банківських послуг) пов’язаних з наданням адміністративних послуг в Центрі надання адміністративних послуг при Балтській районній державній адміністрації Одеської області"

            Відповідно ст. 15 Закону України „Про засади державної регуляторної

політики у сфері господарської діяльності та  до пункту 3 Порядку проведення конкурсу для надання супутніх послуг, пов’язаних з наданням адміністративних послуг в центрі надання адміністративних послуг Балтською райдержадміністрацією, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 29.05.2013р. № 379 «Порядок проведення конкурсу для надання супутніх послуг, пов’язаних з наданням адміністративних послуг» начальником відділу надання адміністративних послуг Балтської райдержадміністрації підготовлено для оприлюднення проект розпорядження голови районної державної адміністрації « Про затвердження Порядків проведення конкурсу із надання кожного виду послуг (виготовлення копій документів, ламінування, фотографування, продажу канцелярських товарів та надання банківських послуг) пов’язаних з наданням адміністративних послуг в Центрі надання адміністративних послуг при Балтській районній державній адміністрації Одеської області"

Проект розпорядження голови райдержадміністрації та аналіз його регуляторного впливу буде розміщено на веб – сайті Балтської райдержадміністрації в розділі «Регуляторна політика», підрозділі « Оприлюднення проектів регуляторних актів»

Повідомлення про оприлюднення проекту розпорядження голови районної державної адміністрації підготовлено з метою одержання зауважень та пропозицій. 


Зауваження та пропозиції надавати протягом місяця: 
- центр надання адміністративних послуг Балтської районної державної адміністрації на поштову адресу (вул. Ломоносова, 47б, м. Балта, Одеська обл. 66101); 
- Державній службі України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва на електронну адресу (mail@dkrp .gov.ua), або поштову адресу (вул. Арсенальна, 89/11, м. Київ,01011).
Довідки за телефоном: (04866) 2-33-09