29.05.2014

Повідомлення про оприлюднення проекту розпорядження "Про затвердження умов проведення конкурсу з визначення підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу при проведенні конкурсу по перевезенню пасажирів на приміських автобусних маршру

Відповідно до пункту 16 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року № 1081 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування", з метою визначення робочого органу з підготовки матеріалів для проведення конкурсу з визначення перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування відділом економічного розвитку і торгівлі Балтської райдержадміністрації підготовлено для оприлюднення проект розпорядження голови районної державної адміністрації «Про затвердження умов проведення конкурсу з визначення підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу».

Проект цього регуляторного акта разом із відповідним аналізом регуляторного впливу буде оприлюднений у спосіб, передбачений статтею 13 Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності.

Повідомлення про оприлюднення проекту розпорядження голови районної державної адміністрації підготовлено з метою одержання зауважень та пропозицій.

Зауваження та пропозиції надавати протягом місяця:

- відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації на поштову адресу (вул. Котовського, 193 м. Балта , Одеська обл..  66101);

- Державній службі України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва на електронну адресу (mail@dkrp.gov.ua), або поштову адресу (вул.Арсенальна, 89/11, м.Київ, 01011).

Довідки за телефоном:  2-28-70