До уваги забудовника

 

 

Згідно статті 27 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», забудова присадибних, дачних і садових земельних ділянок може здійснюватися на підставі будівельного паспорта забудови земельної ділянки.
             Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального  господарства України  від 05.07.2011  №103 затверджено порядок отримання цього документу.  Будівельний паспорт визначає комплекс містобудівних та архітектурних вимог до розміщення і будівництва індивідуального (садибного) житлового будинку, садового, дачного будинку не вище двох поверхів (без урахування мансардного поверху) з площею до 300 квадратних метрів, господарських будівель і споруд, гаражів, елементів благоустрою та озеленення земельної ділянки. Будівельний паспорт складається з текстових та графічних матеріалів.

Надання будівельного паспорта здійснюється відділом регіонального розвитку, містобудування та архітектури Балтської райдержадміністрації на безоплатній основі протягом десяти робочих днів з дня надходження заяви та відповідного пакету документів:

-          письмова  заява щодо намірів забудови земельної ділянки;

-          засвідчена в  установленому  порядку  копія   документа,   що

засвідчує право власності або користування земельною ділянкою;

-           засвідчена в  установленому   порядку   згода   співвласників

земельної  ділянки  (житлового  будинку)  на  забудову  зазначеної

земельної ділянки;

-           ескіз намірів забудови (місце розташування будівель та споруд

на земельній ділянці,  фасади,  максимальні  відмітки  висотності,

відстані до сусідніх земельних ділянок);

-          проект будівництва (за наявності).

 

Підставою  для відмови у наданні будівельного паспорта є  невідповідність  намірів  забудови   земельної   ділянки   вимогам   містобудівної документації на місцевому рівні, будівельним нормам,   державним стандартам і правилам.

 

Додаткову інформацію щодо підготовки зазначеного пакету документів можна отримати у відділі регіонального розвитку, містобудування та архітектури Балтської райдержадміністрації (приймальні дні - понеділок, четвер), або за телефоном 2-18-44.