Двомісячник благоустрою триває

 

Двомісячник благоустрою триває

У Балтському районі розпочато весняний двомісячник з благоустрою, озеленення та наведення належного санітарного стану в населених пунктах району, який триватиме до 7 травня включно.
В рамках заходу та всеукраїнської акції «За чисте довкілля» в селах району та в м. Балта проводяться суботники із благоустрою (в тому числі - висадка зелених насаджень), у яких активну участь беруть колективи навчальних закладів, установ та організації, пересічні громадяни. З цією метою, зокрема, Балтською міською радою було придбано 200 дерев, які висаджено, створено сквер по вул.Пушкінській.
Також, з метою покращення санітарного стану міста та сіл після зими, заходи з благоустрою проводитимуться й з нагоди Дня довкілля (20 квітня) та підготовки до святкування Великодня.
Всі населенні пункти активно включились в проведення двомісячника з благоустрою. Серед них слід відзначити кращі та найбільш активні на сьогодні сільські громади: Саражинську, члени якої 5 квітня у кількості 47 чоловік взяли участь у прибиранні сільського кладовища (це не перший вихід сільської громади на сільську толоку); Плосківську (прибирання кладовищ та висаджування дерев), а також - Чернеченську, Пужайківську, Пасицелівську та Козацьку.