12.03.2015

Про проведення двомісячника з благоустрою та наведення належного санітарного порядку населених пунктів району

Балтська районна державна                                                                Балтська районна

           адміністрація                                                                                        рада

 
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

12.03.2015                                                                                               №  115  А-2015- 20

 

 

Про  проведення двомісячника з благоустрою

та наведення належного санітарного порядку

населених пунктів району

 

Відповідно до статей 2, 5, 9 Закону України „Про благоустрій населених пунктів” від 06.09.2005 року № 2807-ІУ,  статті 6, 16, 41 Закону України „Про місцеві державні адміністрації” від 09.04.1999 року № 586 –ХІУ,  ч.7, статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997р. №280/97-ВР, з метою поліпшення стану довкілля, покращення санітарного стану та благоустрою населених пунктів району:

 

  1. Рекомендувати міській та сільським радам району, керівникам підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності:

1.1.       Організувати та провести з 16.03.2015 року по 16.05.15 року двомісячник з наведення належного санітарного порядку  та благоустрою населених пунктів та прилеглих територій .

1.2.       Упорядкувати території житлових забудов, ринків, вокзалів, узбіч автодоріг та прилеглих до них територій.

1.3.       Забезпечити проведення комплексу заходів з благоустрою населених пунктів і прилеглих територій, впорядкування та приведення до належного естетичного та санітарного стану територій парків, скверів, алей, очищення від сміття узбіч доріг, прибережних зон, утворення нових лісових насаджень уздовж доріг місцевого та державного значення з метою поліпшення стану довкілля, покращення стану та благоустрою населених пунктів Балтського району.

1.4.       До 10 квітня 2015 року привести у належний санітарний стан кладовища, пам’ятники, меморіальні комплекси, військові поховання, братські й поодинокі могили та інші пам’ятні місця.

1.5.       Звернути особливу увагу на ліквідацію звалищ відходів у межах населених пунктів, у зонах масового відпочинку населення, на берегах водойм, річок, струмків. Забезпечити вивезення й утилізацію безхазяйних відходів та утримання в належному стані сміттєзвалищ.

1.6. Упорядкувати санітарно - захисні зони артезіанських свердловин,

колодязів. Здійснити позачергову промивку та дезінфекцію водопровідних мереж, колодязів та резервуарів чистої води.

1.7.       Організувати і провести огляд житлових будинків і комунальних об’єктів, їхню підготовку до експлуатації у весняно – літній період.

1.8. Протягом квітня місяця поточного року обстежити вулично – шляхові

мережі населених пунктів, забезпечити їхній ремонт та утримання в належному стані.

1.9.Активізувати роботу адмінкомісій міськсільвиконкомів та вжити заходів щодо притягнення порушників правил благоустрою до адміністративної відповідальності.

             2. Начальнику відділу комунікації з громадськості апарату районної державної адміністрації (Чорному Р.Ф.) через засоби масової інформації довести до трудових колективів та населення району, щодо проведення  заходів з благоустрою населених пунктів і прилеглих територій з метою поліпшення стану довкілля.

             3. Сектору житлово – комунального господарства райдержадміністрації (Піщанська Л.М.)  про хід проведення двомісячника з благоустрою та наведення належного санітарного порядку у населених пунктах району до 19 травня 2015 року інформувати районну державну адміністрацію.  

         4. Рекомендувати контролюючим органам району активізувати роботу по здійсненню перевірок по недопущенню несанкціонованих сміттєзвалищ та наведенню належного санітарного порядку.

            5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови Балтської районної державної адміністрації (Нечипорук О.В.) та заступника голови районної ради ( Бойченка О.І.).

 

 

 

В.о.голови Балтської районної                                                   Голова Балтської районної ради

державної адміністрації                                                      

                        О.В. Нечипорук                                                                                    В.П. Сорока