Утворено робочу групу з метою вивчення ситуації на території містечка Балтського МКК

 

Утворено робочу групу з метою вивчення ситуації на території містечка Балтського МКК

 

             Голова райдержадміністрації В.М.Бабанський зустрівся з мешканцями житлового містечка Балтського МКК, де склалась критична ситуація щодо надання послуг з водопостачання та водовідведення, освітлення території. У зустрічі взяли участь також голова районної ради В.А.Желіховський,  перший заступник голови райдержадміністрації О.В.Нечипорук, міський голова С.С.Мазур, Білинський сільський голова Ф.О. Молодець, виконуюча обов’язки директора підприємства Л.О.Лобанова, керівники РЕМ, МКП «Водоканал» та відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації.

             Складність ситуації усугубляється тим, що водопровідна та каналізаційна мережі містечка є одним цілим з мережами підприємства, яке сьогодні не працює, а його майно знаходиться у заставі банка-кредитора. Також, за словами керівника підприємства, накопичилися й чималі борги мешканців за надані послуги з водопостачання та водовідведення.

Результатом обговорення проблем житлового містечка Балтського МКК стало створення (за розпорядженням голови Балтської райдержадміністрації) робочої групи з  обстеження містечка Балтського МКК на території Білинської сільської ради, яка  після вивчення ситуації має до 15.08.2012 р. внести пропозиції щодо усунення порушень.

Ситуація залишається під особистим контролем голови райдержадміністрації В.М.Бабанського.