В Балті призначено громадських інспекторів благоустрою населеного пункту

 

В Балті призначено громадських інспекторів благоустрою населеного пункту

 

Відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів» та у зв’язку зі зверненням Балтського міського голови головою райдержадміністрації підписано розпорядження про призначення Вадима Вадатурського та Паулюса Карвяліса громадськими інспекторами у сфері благоустрою м. Балти.

Молоді люди отримали посвідчення громадського інспектора благоустрою населеного пункту та були закріплені за сектором з питань житлово-комунального господарства районної державної адміністрації, сфера діяльності якого збігається з галузевим напрямком їх діяльності.

Керівник сектору житлово-комунального господарства Балтської райдержадміністрації П.П.Ласкорунський провів з новими громадськими інспекторами відповідне навчання, ознайомив їх з новими законодавчими та нормативними документами, які регулюють здійснення громадського контролю.

Громадські інспектори постійно отримуватимуть практичну і методичну допомогу з питань здійснення громадського контролю за додержанням законодавства у сфері благоустрою та Правил благоустрою м. Балти, а також щоквартально звітуватимуть перед сектором житлово-комунального господарства про свою роботу. Постійною з боку структурного підрозділу райдержадміністрації буде також координація діяльності громадських інспекторів, залучення їх до участі у відповідник перевірках.