17.02.2017

Підсумкова нарада з питань цивільного захисту та надзвичайних ситуацій

17 лютого в приміщенні Балтського МРС ГУ ДСНС України в Одеській області проведено підсумкову нараду з питань підбиття підсумків діяльності Балтської ланки Одеської територіальної підсистеми ЄДС Цивільного захисту України за 2016 рік.

Начальник пожежної частини, майор служби цивільного захисту Тисячний Дмитро поінформував учасників наради про стан оперативного реагування на надзвичайні ситуації та події, що виникли на території Балтського району за минулий рік та наголосив на важливості заходів програми цивільного захисту в 2017 році.

Антонов Сергій,  головний інспектор міськрайонного сектору ГУ ДСНС, майор служби цивільного захисту доповів про результати роботи органів державного нагляду у сфері пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту в районі у 2016 році.

Про виконання плану основних заходів цивільного захисту Балтського району за 2016 рік присутніх поінформував головний спеціаліст з питань надзвичайних ситуацій Балтської районної державної адміністрації Руслан Самотей.

У своєму виступі керівник апарату Балтської районної державної адміністрації Олександр Цуркан висловили слова поваги і вдячності рятівникам району та побажав успіхів у їх нелегкій, але такій благородній і необхідній людям професії. А також кращі з них, за результатами роботи у 2016 році, були відзначені почесними грамотами керівництва району та міста.

Заступник начальника УРЗ Головного управління ДСНС України в Одеській області — начальник відділу технічного забезпечення УРЗ, полковник служби цивільного захисту Андрій Задояний оголосив наказ ГУ ДСНС України в Одеській області від 19.01.2017 року №64 «Про присвоєння спеціальних звань» представникам особового складу підрозділу та урочисто привітав з даною подією в їх службових досягненнях.

Підвів підсумки наради, подякував за плідну співпрацю всьому особовому складу  і визначив основні напрямки  завдань на 2017 рік начальник Балтського МРС ГУ ДСНС України в Одеській області, підполковник служби цивільного захисту Олександр Оровець. Адже пишатись дійсно є чим — наші рятівники за всіма показниками підготовки та реагування на надзвичайні ситуації посідають в області друге місце!