22.02.2018

Підведено підсумки діяльності у сфері цивільного захисту за 2017 рік

 21 лютого голова Балтської районної державної адміністрації Роман Кацмаза спільно з головою районної ради Олексієм Пантілєєвим, міським головою Сергієм Мазуром за участю  помічника начальника ГУ ДСНС України в Одеській області, полковник служби цивільного захисту Ігора Грицака та заступника начальника 4-го державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України в Одеській обл., підполковника служби цивільного захисту Віталія Мойсеєнка провели нараду за участю керівного складу цивільного захисту району, на якій підбито підсумки роботи  ланок територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту району та громади.

На початку заходу за сумлінне виконання службових обов’язків, вагомий внесок у справу цивільного захисту населення, високий професіоналізм представникам Державної служби України з надзвичайних ситуацій очільники району та міста вручили почесні грамоти кращим рятувальникам району.

   

   

Головні спеціалісти з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації Руслан Самотей та міської ради Микола Гаріга, підбиваючи підсумки роботи спеціалізованих служб за минулий рік, зазначили, що головною метою впродовж звітного періоду було забезпечення готовності до проведення ефективних заходів захисту населення і територій району та громади, а також запобігання надзвичайним ситуаціям та реагування на них, ліквідації їх наслідків.

Про роботу Балтського міськрайонного сектору Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України в Одеській області у 2017 році доповів начальник сектору, підполковник служби цивільного захисту Олександр Оровець. Зокрема, керівник рятівників на підвідомчій території оцінив реальний стан справ у сфері цивільного захисту, проаналізував роботу органів управління і сил реагування на надзвичайні ситуації в 2017 році.

   

          Про стан справ з даного питання на Одещині поінформував помічник начальника ГУ ДСНС України в Одеській області, полковник служби цивільного захисту Ігор Грицак. Також він відмітив злагоджену роботу керівного складу району та громади в забезпеченні функціонування ланок цивільного захисту.

          Підводячи підсумки наради голова районної державної адміністрації Роман Кацмаза окреслив наступні завдання та напрацювання на 2018 рік. В поточному році основні зусилля повинні бути зосереджені на:

 

  • оперативному реагуванні на надзвичайні ситуації та події, ліквідації і попередженні їх виникнення, зокрема пов’язаних з погіршенням погодних умов та негодою;
  •  вдосконалення управління, систем оповіщення та інформаційного забезпечення на всіх рівнях;
  • утворення та забезпечення функціонування підрозділу місцевої пожежної охорони в           с. Піщана  
  • забезпечення готовності органів управління і сил до ефективних дій;
  • підготовку населення до дій в умовах надзвичайних ситуацій;
  • накопичення необхідних матеріальних резервів та створення резервних фондів району, громади і сільських рад;
  • недопущення погіршення санітарно-епідемічної обстановки;
  • розробці заходів щодо пропуску весняного льодоходу і паводку;
  • пропаганді заходів і знань, спрямованих на навчання населення діям у разі виникнення надзвичайних ситуацій, з питань додержання санітарно-гігієнічних норм, правил пожежної безпеки і поведінки на відкритих водоймах.