Створення ініціативної групи

 

 

   8 грудня 2010 року на засіданні Громадської ради при районній державній адміністрації утворено ініціативну групу для проведення установчих зборів Громадської ради при районній державній адміністрації на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 "Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики".

 

Члени ініціативної групи з підготовки установчих зборів по формуванню громадської ради при Балтській районній державній адміністрації

 

п/п

Прізвище, ім'я

та по батькові

Організація

1.

Бойченко

Валерій Дмитрович

Балтська районна організація ветеранів війни, праці, військової служби, МВС, СБУ

2.

 Кузьома Оксана Григорівна

  Голова профспілкової організації відділу культури

3.

  Завірюха Василь Михайлович

  Голова районного добровільного товариства «Союз-Чорнобиль»

4.

 Мельник Олексій Васильович

 

 Голова районного Товариства Червоного Хреста

5.

Фуст

Володимир Ігорович

Завідуючий сектором внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату Балтської районної державної адміністрації

 

    Перше засідання ініціативної групи відбулося 8 грудня 2010 року о 15.00 за адресою: м. Балта, вул.. Котовського, 193, зал засідань адмінбудинку.

   Контактна особа з питань формування громадської ради Фуст Володимир Ігорович, тел. 2-46-75,  svpbalta@mail.ru

 

 

 До відома громадських організацій Балтського району

  Ініціативна група визначила дату проведення установчих зборів по створенню Громадської ради при Балтській районній державній адміністрації на 20 січня 2011 року. Громадські, релігійні, благодійні організації, професійні спілки, асоціації, організації роботодавців, недержавні засоби масової інформації та інші непідприємницькі товариства і установи, легалізовані відповідно до законодавства України у Балтському районі, які мають бажання приймати участь в управлінні державними справами, мати можливість вільного доступу до інформації про діяльність органів виконавчої влади, повинні подати заяви про участь в установчих зборах до ініціативної групи (за адресою 30 років Перемоги 7, районна рада ветеранів, Бойченко В.Д., або вул. Котовського, 193, сектор внутрішньої політики райдержадміністрації, Фуст В.І.)

 

 

  Перелік документів має містити:

·     Заява від організації, підписана уповноваженою особою керівного органу, про участь в установчих зборах.

·     Рішення керівника організації (або колегіального органу, відповідно до установчих документів) про делегування представника організації для участі в установчих зборах.

·     Рішення керівника організації (або колегіального органу, відповідно до установчих документів) про делегування представника організації для участі у виборах членів ГР.

·   Біографічна довідка делегованого представника організації .

·   Копії документів про легалізацію організації.

 

 Документи необхідно подати до 10 січня 2011 року.»