Громадська рада: обговорено важливі питання

 

Громадська рада: обговорено важливі питання

 

Відбулося розширене засідання Громадської ради при Балтській райдержадміністрації,  на якому розглянуто та обговорено Указ Президента України «Про Стратегію державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні та першочергові заходи щодо її реалізації.

Громадська рада вирішила внести пропозиції щодо її реалізації у Балтському  районі. Зокрема, до проекту розпорядження голови облдержадміністрації внести такі доповнення та зміни:

-    п.5 «План» замість «2014» року передбачити «до 2013 року».

-    в регламент райдержадміністрації відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 до 2013 року

-    у план організації виконання Указу Президента України від 24.03.2012 р. у 2 розділі, у п.1 замінити «про громадські організації» на «зміни та доповнення в Законі України «Про об’єднання громадян».

Також на засіданні обговорено та затверджено план роботи ради на листопад та грудень 2012 року, який передбачає розглянути на зборах громадян проекту соціально-економічного розвитку району, провести громадське обговорення ходу земельної реформи у регіоні. А також планується обговорити на сільських сходах питання реалізації заходів з підготовки до святкування 70-ї річниці Перемоги у великій Вітчизняній війні.

На зборах ветеранського активу району планом передбачено обговорення та аналіз реалізації пропозицій та звернень, які були направлені керівництву району, керівникам підприємств та установ протягом 2012року. Буде проведено розширену зустріч громадської ради  з керівництвом району по питаннях виконання вимог Постанови КМУ №996.