НА ЗАСАДАХ ВЗАЄМОДІЇ ТА СПІВПРАЦІ

 

НА ЗАСАДАХ ВЗАЄМОДІЇ ТА СПІВПРАЦІ

Відбулася робоча зустріч членів президії Громадської ради інститутів громадянського суспільства з першими особами керівних органів району, у якій взяли участь голова Балтської районної державної адміністрації В.М. Бабанський, голова районної ради В.А. Желіховський, Балтський міський голова С.С.Мазур, керівник відділу комунікацій райдержадміністрації Р.Ф.Чорний.
За дорученням президії Громадської ради про основні напрямки діяльності ради, форми та методи взаємодії, співпраці ради з державними органами виконавчої влади та місцевого самоврядування інформував голова ради В.А.Капкін.
Окремі доповнення, пропозиції та побажання висловили члени президії В.Д. Бойченко, В.М. Захаров та П.В. Сапожник.
Зокрема, внесено наступні пропозиції:

  • про включення голови Громадської ради В.А.Капкіна до складу колегії райдержадміністрації та Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Балтської районної ради;
  • про склад конкурсного комітету з визначення перевізників
  • про виділення службової кімнати в приміщенні адмінбудинку (перший поверх) для розміщення громадської приймальні Громадської ради, яка має діяти на постійно діючій основі.

В процесі обговорення запланованих питань свої думки та позиції щодо ролі та ефективності діяльності громадської ради висловили голова райдержадміністрації В.М.Бабанський, голова районної ради В.А.Желіховський.
За підсумками розгляду запланованих питань головою райдержадміністрації В.М. Бабанським було надано усні доручення щодо підготовки відповідних розпоряджень.