Відбулось засідання Громадської ради при Балтській РДА

 

Відбулось засідання Громадської ради при Балтській РДА

25 грудня в приміщенні районного відділу освіти відбулось засідання Громадської ради при Балтській райдержадміністрації, в роботі якої взяла участь заступник голови Балтської райдержадміністрації Ірина Балагула. В рамках обговорення питання «Про надання оцінки актуальним подіям суспільно-політичного життя країни та вироблення форм участі громадських організацій району в роз’яснювальній роботі серед населення» Ірина Леонідівна проінформувала присутніх про діяльність районної влади у 2013 році, про реалізацію соціальних ініціатив Президента України, про виконання програми соціально-економічного розвитку району, а також поділилась з планами на наступний рік. Після цього відповіла на запитання присутніх.
Члени Громадської ради активно обговорили події суспільно-політичного життя країни та прийняли рішення про підтримку дій районної влади у 2013 році, а також про залучення активів громадських організацій до проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення з зазначеної тематики. Крім того, у січні 2014 року запланували організувати проведення «круглого столу» на дану тему.
Також на засіданні ради, у зв’язку зі смертю Всеволода Захарова, який був першим заступником голови Громадської ради, одноголосним рішенням на цю посаду було обрано члена старшини Балтського районового козацького товариства ім. Петра Сагайдачного Чорноморського козацького війська Петра Сапожніка.
В ході роботи Громадської ради було обговорено ще ряд поточних організаційних питань.