З урахування громадської думки

 

З урахування громадської думки

 

Відбулося засідання громадської ради при Балтській районній державній адміністрації, у порядку денному якої розглянуті наступні питання:

 

- Про стан дотримання вимог законодавства орендарями  земельних та майнових паїв у Балтському районі.

- Про організацію дозвілля молоді Балтського району.

- Про підтримку ініціативи волонтерів Балтської загальноосвітньої школи №3 по наведенню санітарного порядку на   берегах  річки Кодими.

 

   На засіданні ради були присутні заступник голови Балтської райдержадміністрації з питань агропромислового розвитку І.С. Гогу, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації А.С. Покотило, представники відділів культури та освіти.             

     Під час обговорення винесених на розгляд громадської ради питань, враховано всі пропозиції та рекомендації громадськості та відпрацьовано шляхи вирішення проблемних земельних питань, а також розрахунків за майнові паї.

    Обговорено пропозиції щодо поліпшення роботи відповідних служб з організації дозвілля молоді міста та району, а також ролі громадськості у виховних процесах,  попередження негативних явищ  молодіжному середовищі та створення умов, які сприятимуть формуванню    гармонійно розвинутої особистості.

    Громадська рада підтримала  ініціативу волонтерів Балтської загальноосвітньої школи №3 по наведенню санітарного порядку на   берегах   річки Кодими. Також на засіданні вирішено підготувати відповідне звернення до громадськості з метою залучення до акції представників громадських організацій району.