08.10.2014

Забезпечення паливом населення напередодні зими - на контролі членів Громадської ради

07 жовтня 2014 р. в приміщенні Балтської РДА відбулось чергове планове засідання Громадської ради при Балтській райдержадміністрації за якому розглянуто питання «Про стан забезпечення належних умов для життєдіяльності населення Балтського району в осінньо-зимовий період 2014-2015 років». На засідання були запрошені та виступили представники управління газового господарства в Балтському районі, Балтського держлісгоспу, начальник відділу економічного розвитку та торгівлі РДА Людмила Антонова, заступник начальника управління соціального захисту населення РДА Юрій Дібров, зав. сектором житлово-комунального господарства Балтської РДА Людмила Піщанська .

Членів Громадської ради хвилювали питання з ситуацією щодо забезпечення жителів району дровами, вугіллям, газом, електроенергією, а саме, чи планується відключення електрики, про що писало ряд інтернет та друкованих ЗМІ, чи будуть зміни в ціні на ці товари, яка ситуація з забезпечення паливом пільгових категорій населення та інше. Присутні представники райдержадміністрації, держлісгоспу та газового господарства дали вичерпні відповіді на ці питання. Зокрема було повідомлено, що жодних проблем з купівлею дров в районі немає, підняття цін на природній газ не планується, що стосується електрики, то дійсно, враховуючи ситуацію в країні, розглядалось питання, були розроблені відповідні графіки її відключення, але станом на цей час це питання для жителів Балтського району знято і жодних відключень не планується.

Членами Громадської ради було порушено питання щодо, як вони вважають, завищених цін на скраплений газ, що реалізовується в районі, на їх думку ціна в 380 грн. є не об’єктивною. Тому було прийнято рішення надіслати спільного листа Громадської ради при Балтській райдержадміністрації  та районної ради ветеранів до Антимонопольного комітету України з проханням вивчити це питання і з’ясувати чи ціна на скраплений газ, що продається в районі є економічно обґрунтованою.

Окрім цього було розглянуто ще ряд актуальних та важливих питань, що стосуються проблем району та його жителів. По всім ним прийняті рішення. Необхідно відзначити, що засідання пройшло досить активно, в конструктивному режимі з прийняттям конкретних рішень.