19.02.2016

ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКОСТІ!

 23 лютого 2016 р о 10:00 год. в залі засідань адмінбудинку (м.Балта, ул...Котовського, 193, 3 поверх) відбудеться чергове засідання Громадської ради при Балтській РДА.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 

  1. Про  роботу  Балтського міжрайвідділу поліції зі зверненнями громадян, жителів Балтського району, за період з  15 листопада 2015року по 15 лютого 2016 року.

(Інформація начальника районного  відділу  Національної поліції  - Тютюненко С.Г.)

 

2. Про забезпечення прозорості надання бюджетних компенсацій перевізникам і використання ними бюджетних коштів за перевезення пільгових категорій пасажирів БАЛТСЬКОГО РАЙОНУ у 2015 році.»

    (Інформація начальника  відділу економіки РДА – Пухальського Е.Б. та голови комітету з питань  законності та правопорядку – Усатенко В.Ф., голови комітету з питань соціального захисту населення -  Каліцького В.В.)

 

3. Звіт про роботу  Громадської ради при Балтській  РДА за період з 5 березня по 31 грудня 2015 року та шляхи удосконалення  діяльності ГР в умовах децентралізації у 2016 році (Про співпрацю  з виконкомом міської об'єднаної територіальної громади  і громадськими об'єднаннями самоорганізації громадян міста і сіл району).

( Інформація голови ГР Сапожника П.В. та голів профільних комітетів ГР)

 

4. Про орієнтовний план роботи Громадської ради на 2016 рік.

(Інформація секретаря ГР – Зубарєвої Т.О.)

 

5. Організаційні питання.

(Інформація голови ГР Сапожника П.В.)