27.04.2015

ОГОЛОШЕННЯ

                                ОГОЛОШЕННЯ      

      Громадська рада  при Балтській районній державній адміністрації  здійснює особистий прийом громадян,        а також консультації представників громадських організацій у робочі дні  з 9.00 до 11.00 год

       

      Громадська приймальня Громадської ради знаходиться на І поверсі адмінбудинку  Балтської РДА        за адресою м. Балта вул. Котовського,193          

                         тел.(04866) 2 34 41

          Основними завданнями Громадської ради при Балтській районній державній адміністрації,  утвореної  5 березня 2015 року є:

           1   Створення умов  для  реалізації  громадянами  конституційного права на участь в управлінні державними справами на районному рівні.

           2  Здійснення громадського  контролю   за   діяльністю районних органів виконавчої влади, спрямованого на запобігання та протидію корупції.

 

          3  Участь у формуванні і реалізації державної політики та підтримка громадських ініціатив щодо цього процесу в Україні в цілому і в Балтському районі зокрема.


           4.  Сприяння врахуванню  громадської думки у  процесі підготовки, прийняття та виконання рішень Батською РДА  з питань, що стосуються місцевого розвитку. Проведення    відповідно    до   законодавства  громадського моніторингу та  громадської  антикорупційної   експертизи   цих рішень.

 

            5  Сприяння процесам дотримання прав громадян , створенню належних

умов для діяльності громадських організацій та їхніх об’єднань у Балтському районі.

 

           6   Сприяння заходам просвіти та освіти населення Балтського району в інтересах місцевого розвитку.

 

           7  Сприяння обміну інформацією між центральними органами виконавчої влади, Балтською РДА, органами місцевого самоврядування та громадськістю.

 

 

                                                                                                                Президія ГР при Балтській РДА