19.10.2015

Позачергове засідання Громадської ради

15 жовтня за ініціативи голови Балтської райдержадміністрації Олеся Вітряного відбулось позачергове засідання Громадської ради при Балтській райдержадміністрації. Олесь Анатолійович познайомився з членами Громадської ради та вислов своє бачення та пропозиції щодо подальшої спільної роботи та взаємодії влади з громадськістю.

На засіданні за дорученням голови райдержадміністрації виступила начальник фінансового управління райдержадміністрації Леся Паламарчук, яка ознайомила членів Громадської ради зі станом виконання районного бюджету за 9 місяців 2015 року, детально зупинившись на аспектах наповнення зведеного бюджету району кожною сільською та Балтською міською радами. При цьому Леся Віталіївна зазначила, що вперше за останні роки Балтському району вдалося перевиконати план по надходження коштів до районного бюджету. Так, станом на 15 жовтня 2015 року, позапланово до районного бюджету надійшло понад 700 тис. грн. і Балтська райдержадміністрація готова почути від громадськості пропозиції щодо ефективного використання цих коштів та залучати громадськість до контролю за їх цільовим розподілом.

Виступаючи перед присутніми, голова РДА Олесь Вітряний пообіцяв плідно співпрацювати з Громадською радою та відповів на ряд запитань від членів ради.

Під час засідання також йшлося про планування діяльності Громадської ради та активізацію роботи громадської приймальні.