06.04.2015

ПРОТОКОЛ № 2

засідання громадської ради

при Балтській районній державній адміністрації

 

Місце проведення:                                                                       Дата проведення:

 зал засідань РДА                                                                       31  березня 2015 року

  

 

    ПРИСУТНІ:  13 осіб, членів громадської ради, за участі Райчука Анатолія Петровича -  головного спеціаліста відділу комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації

   

   ГОЛОВУЮЧИЙ НА ЗАСІДАННІ:

   Сапожник Петро Віталійович  - Голова ГР, член організації Балтське районове козацьке товариства ім. Петра Сагайдачного Чорноморського

козацького війська

   

   СЕКРЕТАР  НА ЗАСІДАННІ:

     Зубарєва Тетяна Олексіївна – секретар ГР, член профспілкової

організації  Первинна профспілкова організація Вищого навчального

 комунального закладу «Балтське педагогічне училище» Одеської області

 

    ЧЛЕНИ РАДИ:

Абрамова Наталія Іванівна  - член організації Одеський обласний осередок громадської організації «Фронт Змін»

Безсмертна Ольга Василівна - керівник Балтського відділення  Громадська організація «Молодіжний центр розвитку»

Березовська Людмила Костянтинівна - голова профспілки Балтська районна організація профспілки працівників освіти і науки

Борисов Павло Григорович – член Громадської організації «Громада рибалок Балтського району»

Валевич Ілля Леонідович - член Громадської  організації «Одеська обласна спілка ветеранів десантників»

Кротік Ірина Іванівна – член  Громадської організації «Розвиток українсько-польської культури та освіти ім.З.Бзожовського»

Кубай Василь Григорович – член організації Релігійної громади  покрови Пресвятої Богородиці Української Православної Церкви Київського патріархату м.Балти Одеської обл..

Кузьома Оксана Григорівна - голова профспілки Балтської районної організації  профспілки працівників культури України в Одеській області

Полібза Галина Іванівна – член Громадська організація «Громадянський Форум Балтщини»

Степчук Василь Юхимович – член Громадської організації «Всеукраїнське об’єднання «ЗАСТУП» (за соціальну трудову українську перспективу)

Усатенко Василь Фомич – член  Громадської організації «Антикорупційна рада Балтського району Одеської області»

 

 

       ВІДСУТНІН:

     (завчасно повідомили про неможливість прийняти участь в зборах)

Бойченко Валерій Дмитрович - голова організації Балтської районної організації ветеранів

Гозун Юрій Іванович – голова організації Асоціації підприємців Балтського району

Каліцький Вадим Валентинович - голова правління організації Балтська районна молодіжна громадська організація «Молодь за реформи Балтщини»

    

 (завчасно  не повідомили про неможливість прийняти участь в зборах)

Карпій Володимир Іванович - голова профспілки Балтської районної профспілкової організації працівників агропромислового комплексу

Вінярський Вадим Аронович – голова громади Товариство єврейської культури «Балтська єврейська община»

Калмацуй Дмитро Станіславович – член організації Балтське районне формування з охорони громадського порядку «Громадський патруль»

Коцюруба Юрій Анатолійович - Голова первинної профспілкової організації КУ «Балтська ЦРЛ»

Чорній Степан Ярославович – член  Громадської організації «Народна Рада Балтщини»

Красатюк Віктор Юрійович – член організації Громадської організації «Регіональна громадська організація сприяння розвитку суспільства «Громадська рада північного регіону

Ленц Надія Петрівна – голова Балтської  районної громадської організації  інвалідів Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України»

 

  ПОРЯДОК  ДЕННИЙ: 

  1. 1.    Про схвалення Положення про громадську раду при Балтській РДА, розробленого Президією ГР та опрацьованого в профільних комітетах.
  2. Затвердження організаційно-правових документів, які визначають  процедурні питання діяльності ГР, а саме:

-       Регламенту  ГР при Балтській РДА;

-       Положення про здійснення громадського контролю Громадською радою

      3.Про формування плану роботи Громадської ради на 2015 рік  і на ІІ кв. 2015 р.

      4.Ознайомлення членів ГР з відповіддю в.о. голови РДА на письмове звернення голови ГР № 1 від18.03.2015 р. «Про комплексне  нормативне, інформаційне, матеріально-технічне та організаційне забезпечення взаємодії ГР з Балтською РДА, районною радою, їхніми органами і структурними підрозділами.»

 

    СЛУХАЛИ:

По першому питанню: Про схвалення Положення про громадську раду при Балтській РДА

(доповідач  голова ГР Сапожник П.В)

Сапожник П.В.: Положення про громадську раду при Балтській РДА  розроблене Президією ГР та опрацьоване в профільних комітетах. Більшість пропозицій  і зауважень профільних комітетів були враховані. Є пропозиція схвалити Положення про ГР та передати його на погодження до Балтської РДА .

Виступили: Абрамова Н І   

      ВИРІШИЛИ : Схвалити Положення про громадську раду при Балтській РДА, розроблене Президією ГР та опрацьоване в профільних комітетах й передати його до 07.04.2015 р. на погодження  до Балтської РДА .

        Голосували:

«За» -  13 чол,  «Проти» -  0 чол,  «Утрималося» - 0 чол      

СЛУХАЛИ:

    По друому питанню : Затвердження організаційно-правових документів, які визначають  процедурні питання діяльності ГР, а саме:

-       Регламенту  ГР при Балтській РДА;

-       Положення про здійснення громадського контролю Громадською радою.

                                          (доповідач  голова ГР Сапожник П.В)

 

  Сапожник П.В.: Ознайомив членів громадської ради з проектами  Регламенту  ГР при Балтській РДА та Положенням про здійснення громадського контролю Громадською радою. Ці організаційно-правові документи, якіі визначають  процедурні питання діяльності ГР, попередньо розглянуті на час засідання президії ГР. та опрацьовані в профільних  комітетах. Всі пропозиції  і зауваження  профільних комітетів були враховані. Вніс пропозицію затвердити Регламент  ГР при Балтській РДА та Положення про здійснення громадського контролю Громадською радою

 

    Виступили: Полібза Г І, Кротік І І, Березовська Л К, Кузьома О Г,

 Кубай В.Г.

    УХВАЛИЛИ: 1. Затвердити Регламент ГР при Балтській РДА.

     2. Положення про здійснення громадського контролю взяти за основу,  президії ГР доопрацювати його з врахуванням пропозицій , висловлених на засіданні членами ГР та винести на затвердження    громадською радою у квітні 2015 року..

       Голосували: 

«За» -  13 чол  ,«Проти» -  0 чол, «Утрималося» - 0 чол       

 

 

 СЛУХАЛИ:

По третьому питанню. Про формування плану роботи Громадської ради на 2015 рік  і на ІІ кв. 2015 р

 (доповідач: голова ГР Сапожник П.В)

Сапожник П.В.: Положення та Регламент ГР при Балтській РДА вступили в силу .Всім членам ГР вивчити ці документи і активно розпочинати практичну роботу. Розпочати з планування роботи профільних комітетів, у яких зосереджена майже вся робота нашої громадської ради. Громадські організації,які увійшли до складу ГР,працюють за своїми планами. Наша ГР при формуванні плану роботи може враховувати пропозиції громадських організацій. Головам профільних  розробити і подати секретарю ГР проекти плану роботи свого комітету до 7.04.2015р. Попросив всіх членів ГР виявити активність і зацікавленість у формуванні плану роботи ГР.

    ВИСТУПИЛИ:

Степчук Василь Юхимович – заступник голови ради, координатор комітуту з гуманітарних питань, який закликав до активної роботи  та вніс пропозицію в найкоротший термін головам комітетів подати пропозиції щодо роботи  ГР  та скласти напрацьований спільно план роботи, який стане основою плану роботи  ГР  на 2015 рік.

Усатенко Василь Фомич – Голова комітету з питань законності, правопорядку та соціально-економічного розвитку, який наголосив, що ми як громадські активісти повинні усвідомити, що Громадська рада при Балтській РДА є постійно діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом, утвореним для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю Балтської РДА, налагодження ефективної взаємодії зазначеного органа з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики .Закликав вносити пропозиції до плану до 7.04.2015р.

     Кротік Ірина Іванівна – секретар комітету з економічних питань зауважила, що необхідно вибрати та затвердити склад членів ГР, які постійно будуть відвідувати робочі засідання, конференції, наради Балтської РДА, комісії районної і міської рад для налагодження більш ефективної роботи.

 

    УХВАЛИЛИ: 

  1. 1.     Доручити президії ГР  узагальнити пропозиції профільних комітетів та сформувати проект плану роботи Громадської ради на ІІ кВ.2015 року  та перспективного плану на 2015 рік   до 14. 04. 2015 р..і винести їх  для затвердження на засіданні ГР до 21.04.2015

 Голосували: 

«За» -  13 чол , ,«Проти» -  0 чол, «Утрималося» - 0 чол       

 

    СЛУХАЛИ:

  1. По четвертому питанню Про ознайомлення членів ГР з відповіддю в.о. голови РДА на письмове звернення голови ГР № 1 від18.03.2015 р. «Про комплексне  нормативне, інформаційне, матеріально-технічне та організаційне забезпечення взаємодії ГР з Балтською РДА, районною радою, їхніми органами і структурними підрозділами.»

    (Інформація голови ГР Сапожника П.В.

       Сапожник П.В.: Ознайомив членів громадської ради з відповіддю в.о. голови РДА на письмове звернення голови ГР № 1 від18.03.2015 р. «Про комплексне  нормативне, інформаційне, матеріально-технічне та організаційне забезпечення взаємодії ГР з Балтською РДА, районною радою, їхніми органами і структурними підрозділами.»

       Виступили: Степчук В Ю

   УХВАЛИЛИ:

1.  Інформацію голови ГР  Про комплексне  нормативне, інформаційне, матеріально-технічне та організаційне забезпечення взаємодії ГР з Балтською РДА, районною радою, їхніми органами і структурними підрозділами прийняти до відома.

2.   Доручити президії ГР письмово звернутися до районної ради з питань фінансування діяльності ГР при РДА до15.04.2015р

 

Голосували:

«За» -  13 чол , ,«Проти» -  0 чол, «Утрималося» - 0 чол       

 

 

 

 

 

Голова Громадської ради:   ______________________ /П.В. Сапожник/

 

                          Секретар:  ______________________ / Т.О. Зубарєва/