02.11.2017

Конструктивна розмова з громадськістю

2 листопада 2017 року  відбулось чергове засідання Громадської ради при Балтській райдержадміністрації – колегіального консультативно-дорадчого органу, який створений з представників громадських організацій, що діють в районі.

На порядок денний були винесені питання, що стосувались забезпечення жителів міста Балта та сіл району і Балтської ОТГ якісною питною водою, надання адміністративних послуг населенню, забезпечення пільгових категорій громадян стоматологічними послугами та багато іншого.

Питання  винесені на порядок денний, актуальні для великої кількості людей, тому і обговорення їх було досить емоційним та жвавим.

Всі мали можливість висловити свої думки та бачення, запропонувати шляхи вирішення піднятих на засіданні питань та почути відповіді від голови Балтської РДА Романа Кацмази, голови Балтської районної ради Олексія Пантілєєва, заступника Балтського міського голови Федіра Молодця, заступника головного лікаря Балтської ЦРЛ Миколи Добровольського та інших представників влади, запрошених на засідання.

«Від критики до співпраці» саме так ми бачимо і на далі співпрацю з громадськістю, - зазначив Роман Васильович. Критика для будь-якої посадової особи, державного чиновника теж важливий елемент, що вчасно побачити проблему та відповідним чином відреагувати на неї, щоб це пішло на користь людям. Але ми хочемо бачити і зворотний зв'язок, почути  думку людей, як вирішити ту чи іншу проблему, відреагувати на ситуацію. Тільки спільними зусиллями  всі разом ми зможемо досягти результатів.

За результатами засідання досягнуто ряд домовленостей та прийнято відповідні рішення.