27.04.2018

Консультативно-дорадчі функції – основне завдання Громадської ради

Вже другий рік при Балтській райдержадміністрації, відповідно до норм чинного законодавства, діє Громадська рада скликання 2017-2019 рр.. Нинішній склад намагається виносити на розгляд своїх засідань актуальні питання, які хвилюють людей.

Не стало виключенням і чергове засідання, яке відбулось 25 квітня. До порядку денного було включено питання про ситуацію яка склалася в Балтському районі щодо захворювання населення на туберкульоз та його профілактика. Адже, як зазначив голова Громадської ради, Олег Савельєв, за тією інформацією, якою володіє громадськість, ситуація залишається надзвичайно складною. З 1995 року в Україні оголошено епідемію на туберкульоз, а Одеська область, є одним з лідерів щодо поширення цього захворювання.

Головні лікарі медичних установ, що діють в районі – Балтської ЦРЛ Олександр Бурлака, районного та міського центрів ПМСД Олександр Шептуха та Роман Колонтай проінформували про ту роботу, яка ведеться спільно медичними закладами та громадськими організаціями щодо профілактики та лікування цього захворювання.

Обговорено питання створення належних умов в інфекційному відділенні ЦРЛ, подальшу долю території колишнього туб.диспансеру в м.Балта, поновлення роботи пересувного ренгенкабінету та багато іншого враховуючи перспективи та плани реформування системи охорони здоров'я.

Члени громадської ради при Балтській РДА також обговорили інші питання порядку денного та плани роботи на 2 та 3 квартали 2018 року.

Голова Балтської райдержадміністрації Роман Кацмаза, який також був присутнім на засіданні, подякував членам Громадської ради за їх небайдужість до проблем району та його мешканців, за те, що Громадська рада стала дійсно тим консультативно-дорадчим органом, який дійсно допомагає органам влади району побачити проблеми та обговорити можливі шляхи їх вирішення. Роман Васильович відповів і на питання, які хвилювали громадських активістів.