04.12.2018

Протокол №6

ПРОТОКОЛ № 6

засідання Громадської ради при Балтській РДА

 

 

Дата і час проведення                                                                                   Місце проведення:

29.11.2018  р  о 13.00 год                                                                                 Зал засідань   РДА

 

Форма проведення:

засідання ради

 

 

 

 ПРИСУТНІ:   члени громадської ради – 7 осіб

 

Головуючий на зборах:

     Савельєв Олег Єфремович -  голова Громадської ради при Балтській РДА

 

Секретар:

 Зубарєва Тетяна Олексіївна – секретар Громадської ради при Балтській РДА

 

 

УЧАСНИКИ НАРАДИ:

  

ЗА УЧАСТЮ:

 

Балагули І.Л. –  заступник голови Балтської РДА

    Чорного Р.Ф.- завідувач сектором комунікацій з громадськістю райдержадміністрації,

Райчука А.П. - головного спеціаліста сектору комунікацій з громадськістю райдержадміністрації

 

ПРИСУТНІ НА ЗАСІДАННІ:

 

 1. Зубарєва Тетяна Олексіївна – секретар ГР, член профспілкової організації «Первинна профспілкова організація Вищого навчального комунального закладу «Балтське педагогічне училище» Одеської області»
 2. Карпій Володимир Іванович – заступник голови ГР, голова профспілки Балтської районної профспілкової організації працівників агропромислового комплексу
 3. Кузьома Оксана Григорівна - голова профспілки Балтської районної організації  профспілки працівників культури України в Одеській області
 4. Савельєв Олег Єфремович -  заступник голови Балтської районної організації ветеранів
 5. Березовська Людмила Костянтинівна – голова профспілкової організації «Балтська районна організація профспілки працівників освіти і науки України»
 6. Сидоренко Ігор Миколайович – голова Балтської громадської організації спілки ветеранів, інвалідів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Одеської області.
 7. Вінярський Вадим Аронович - голова Релігійної громади «Іудейська релігійна громада м.Балти»

 

 

 

ВІДСУТНІ З ПОВАЖНИХ ПРИЧИН

 

 1. 1.      Балинський Сергій Іванович – Громадська організація «Балтське районне об’єднання асоціації фермерів та приватних землевласників України
 2. 2.      Кубай Василь Григорович - член організації Релігійної громади  покрови Пресвятої Богородиці Української Греко-Католицької Церкви Православної Церкви м.Балти Одеської обл.
 3. 3.      Попович Микола Васильович – член громадської організації «Антикорупційна рада Балтського району Одеської області
 4. 4.      Полібза Галина Іванівна – член громадської організації клубу голубників, любителів декоративних, екзотичних та домашніх птахів «Балта»

 

 

 

   СЛУХАЛИ: пропозицію голови Громадської ради Савельєва О.Є.  про затвердження порядку денного:

 

 

    ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1)      Про бачення керівництва райдержадміністрації та президії ГР щодо подальшої роботи громадської ради

(Інформує Голова ГР Савельєв О.Є.)

2)      Інформація щодо питань для розгляду на черговому засіданні Громадської ради виконання  прийнятих рішень ГР  

(Інформує Голова ГР Савельєв О.Є.)

3)    Інформація щодо плану роботи  Громадської ради на 2019 рік.

(Інформує Голова ГР Савельєв О.Є.)

4)   Різне

 

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 7 – одноголосно.

 

УХВАЛИЛИ:  продовжити засідання Громадської ради згідно із запропонованим  Порядком денним.

 

 

  СЛУХАЛИ:

     По першому питанню:

 

Савельєв О.Є.: ознайомив присутніх щодо ходу виконання прийнятих рішень ГР у 2018 році

Члени ради здійснювали свої повноваження на громадських засадах, за рахунок особистого часу, ентузіазму та ініціативи. Порядок засідань був досить насиченим актуальними питаннями життєдіяльності району та міста.

       В подальшому хотілося б покращити та налагодити спільну співпрацю між Громадською радою та владою. Хочу зауважити що жодна служба району чи міста нам в роботі не відмовила в спільній роботі, але відповіді на наші листи ми так і не отримали.  То складається думка що в РДА не вистачає часу приділити ГР на рівні голови та заступника голови РДА.  То в подальшому  прошу інформувати ГР в письмовій формі як влада відреагувала на наші звернення та пропозиції.

Балагула І.Л.:  

         Наша діяльність активно висвітлювалась на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації (наповнювалась рубрика «Громадська рада») та по можливості в районній газеті «Народна трибуна», «Ваш інтерес». Все це свідчить про значний суспільний інтерес.

       До речі хочу сказати, що завдяки нашим зусиллям за звітний період було вирішено ряд питань плану роботи Громадської ради: це і стосовно питання про підготовку механізаторських кадрів в ПТАУ, якщо відверто то надзвичайно хвилює питання діяльності Балтського ПТАУ, адже наш район аграрний, тут живе багато незаможних родин, і як для сільгосппідприємств, так і для людей важливо щоб училище і надалі працювало і готувало кадри саме робітничих спеціальностей; ремонт приміщення пологового будинку, водопостачання в селах Ракулове і Криничках , обслуговування пільгового населення в стоматполіклініці, стан доріг в районі та місті, роботу мобільного  флюорографу поновлено (відремонтовано), але робота огляду жителів району не організована (лабораторія по аналізу мокрот).

І на завершення свого звіту про роботу Громадської ради за 2018 рік  хочу подякувати представникам Громадської ради за активну і злагоджену роботу.

           Роботу Громадської ради вважаю задовільною.

      Балагула І.Л.:  необхідно продовжити попередню позитивну практику  роботи ГР і всі недопрацювання обов’язково усунемо і таким чином активізуємо нашу спільну роботу. Адже саме на Громадську раду покладається основне завдання із залучення участі громадян в управлінні державними  справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

     Також Балагула І.Л. заступник голови Балтської районної державної адміністрації поінформувала представників ГР про основні завдання, над реалізацію яких нині працюють органи влади району.

 

 

ВИСТУПИЛИ:  Березовська Л.К, Вінярський В.А.., Кузьома О Г.

 

    УХВАЛИЛИ: Підтримати бачення голови ГР та інформацію взяти до відома

 

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» -  одноголосно

 

 

СЛУХАЛИ:

 

По другому питанню

   Інформація щодо питань для розгляду на черговому засіданні Громадської ради виконання  прийнятих рішень ГР  

     Савельєв О.Є.: ознайомив присутніх з питаннями, які плануються для розгляду на черговому засіданні Громадської ради, а саме:

1)      Порівняння цін на ліки, що найчастіше потребують хворі, які знаходяться на стаціонарному лікуванню в балтській ЦРЛ, в аптеках та аптечних кіосках ЦРЛ та міста.

      Відповідальних за підготовку питання для порівняння цін в аптеках ЦРЛ та міста доручити членам ГР – Березовській Л.К. та Кузьомі О.Г, Кубаю В.Г.

   ВИСТУПИЛИ:   Березовська Л.К, Сидоренко І.М.

 

УХВАЛИЛИ:

 Інформацію взяти за основу.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

 

«За» -  одноголосно

 

СЛУХАЛИ:

 

По третьому питанню.

     Савельєв О.Є: Інформація щодо плану роботи  Громадської ради на 2019 рік.

   ВИСТУПИЛИ: Березовська Л.К, Вінярський В.А.., Кузьома О Г., Карпій В.І.

 

 УХВАЛИЛИ: Членам Громадської ради внести  пропозиції щодо планування на 2019 рік , президії – узагальнити пропозиції та сформувати план роботи громадської ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» -  одноголосно

 

 

 

     Головуючий :____________________  / Савельєв О. Є./

 

     Секретар: ______________________ / Т.О. Зубарєва/