20.12.2017

Відбулось чергове засідання громадської ради при Балтській районній державній адміністрації

 Свою небайдужість та активну громадську позицію у вирішенні проблем життя району переконливо довели учасники засідання громадської ради при Балтській районній державній адміністрації, яке відбулось 19 грудня 2017 року.

У роботі дорадчого органу взяли участь члени ради, голова районної державної адміністрації Роман Кацмаза, керуюча справами районної ради Лариса Усатенко та ряд керівників та працівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

В ході засідання члени громадської ради та представники структурних підрозділів райдержадміністрації обговорили проблеми розвитку закладів культури району в умовах децентралізації; піднімалось питання роботи районної ветеринарної медицини в умовах їх реорганізації та оптимізації. 

Але найбільш жваво пройшло обговорення проблем воїнів АТО, мобілізованих з Балтського р-ну, надання пільг та  допомоги їм та їхнім сім’ям. Самі керівники районних організацій воїнів АТО та членів їх родин, які також були запрошені на засідання, озвучили проблеми, які їх хвилюють найбільше, своє бачення їх вирішення та на що сподіваються від органі влади. 

З піднятих на засіданні питань голова райдержадміністрації Роман Кацмаза проінформував про роботу, яка ведеться органом, який він очолює, своїм баченням вирішення проблемних питань та планами на майбутнє.

Також, під час засідання голова Громадської ради Олег Савельєв доповів про роботу Громадської ради протягом 2017 року, про те, що вдалось реалізувати та чого, нажаль ні. А також члени громадської ради обговорили плани на наступний рік. Олег Єфремович відзначив, що керівництво району дослухається до громадськості і сприяє у вирішенні нагальних проблем, які виникають у житті громад і окремих громадян.