04.02.2019

Відбулось засідання Громадської ради при Балтській РДА

   01 лютого відбулось чергове засідання Громадської ради при Балтській райдержадміністрації, в роботі якої взяла участь заступник голови Балтської райдержадміністрації Ірина Балагула.

   До порядку денного було включено 3 питання. Готуючись до розгляду першого питання порядку денного «Порівняння цін на ліки, що найчастіше потребують хворі, які  знаходяться на стаціонарному лікуванню в Балтській ЦРЛ, в аптеках та аптечних кіосках ЦРЛ та міста» члени громадської ради при Балтській РДА провели порівняльний аналіз на ціни 6-ти медичних препаратів у всіх аптеках та аптечних кіосках. І результат був досить цікавий – ціна відрізнялась від декількох гривень (для дешевих препаратів), до декількох сотень гривень на більш дорогі медикаменти. Було прийнято рішення довести зазначену інформацію до максимально великої кількості жителів міста та району.      

   Хвилює громадськість і питання «Про стан функціонування цифрового телебачення на території Балтського району та про забезпечення якісного прийому телевізійного цифрового сигналу у всіх населених пунктах Балтщини». Балтською районною державною адміністрацією проведену значну роботу з цього приводу. Неодноразово звертались до установ та організацій, що працюють в напрямку розповсюдження цифрового телевізійного сигналу на території України. Великою проблемою є особливості рельєфу Балтського району, багато населених пунктів знаходяться в низинах і це унеможливлює прийняття сигналу від тих передавальних станцій, які встановлено. Члени громадської ради прийняли одностайне рішення звернутись до депутатів усіх рівнів, щоб ті надали свою посильну допомогу в прискоренні прийняття рішення центральними органами влади країни, так і встановлення необхідної передавальної апаратури та території району для можливості якісного прийому телевізійного цифрового сигналу всіма жителями району, які того бажають.

   Також обрано представників від діючого складу громадської ради для участі в роботі ініціативної групи по формуванню нового складу ГР при Балтській РДА на 2019-2021 роки та розглянуто ряд інших питань, як організаційного, так інформаційного напрямку.

   В ході засідання громадської ради заступник голови Балтської РДА Ірина Леонідівна проінформувала членів громадської ради про діяльність районної влади у 2018 році, про реалізацію ініціатив Президента України, також про найбільш важливі та соціально значущі напрямки роботи, над якими сьогодні працюють органи влади району. А також відповіла на запитання громадськості.