До уваги громадськості!

 

До уваги громадськості!

Балтська районна державна адміністрація приймає пропозиції та зауваження стосовно формування плану заходів по реалізації у Балтському районі Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства на 2014 рік.

На виконання пункту Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», Балтська РДА приймає пропозиції та зауваження щодо формування плану заходів по реалізації Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства у Балтському районі на 2014 рік, проект якого розміщено на офіційній веб-сторінці Балтської райдержадміністрації сайту Одеської облдержадміністрації – « balta_rda@odessa.gov.ua», розділ - «Громадська рада».
Зауваження та пропозиції приймаються у відповідності до вимог Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 р. № 996
Строк подання пропозицій та зауважень: до 10 лютого 2014 року.
Контактна особа: Чорний Руслан Федорович – начальник відділу з питань комунікацій з громадськістю апарату Балтської райдержадміністрації. Тел.. (04866) 2-46-75.
Письмові пропозиції надсилати на адресу: вул..Котовського, 296, м. Балта, Одеська область, 66101, (з поміткою: відділ з питань комунікацій з громадськістю апарату Балтської райдержадміністрації).
Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення: 14 лютого 2014 року на офіційній веб-сторінці Балтської райдержадміністрації сайту Одеської облдержадміністрації – «
balta_rda@odessa.gov.ua», розділ - «Громадська рада».