Громадські ради Одеської області стануть більш професійними

 

Громадські ради Одеської області стануть більш професійними

 

На початку жовтня Одеська обласна організація ВГО «Комітет виборців України» спільно з Одеським суспільним інститутом соціальних технологій за сприяння управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю Одеської обласної державної адміністрації провели в Одесі тренінг «Організація діяльності громадських рад» для представників громадських рад Одеської області.

Протягом двох днів двадцять шість представників інститутів громадянського суспільства з двадцяти трьох громадських рад Одеської області під керівництвом досвідченого тренера, кандидата політичних наук А. С. Крупника, розбирали питання оптимальної структури, нормативно-правової бази та організації діловодства діяльності громадських рад, а також дізналися про механізми взаємодії громадських рад з органами публічної влади та громадськістю і способах їх застосування.

Крім корисних знань і навичок, представники громадських рад змогли також ознайомитися і налагодити зв'язки зі своїми колегами з інших рад регіону. Адже участь у заході взяли представники громадських рад практично з усіх районів Одеської області, в тому числі – Балтського (член громадської ради при райдержадміністрації О.Г.Кузьома).  

Отримали учасники тренінгу й комплекти методичних матеріалів, за допомогою яких найближчим часом проведуть аналогічні навчальні семінари в своїх громадських радах.

Тренінг «Організація діяльності громадських рад» відбувся в рамках проекту «Підвищення потенціалу громадських рад Одеської області», який виконує Одеська обласна організація ВГО «Комітет виборців України» спільно з Одеським суспільним інститутом соціальних технологій за сприяння управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю Одеської обласної державної адміністрації та Комітету зі сприяння вдосконаленню системи функціонування громадянського суспільства Громадської ради при ООГА за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україну.