Профорієнтаційна робота серед випускників інтернатних закладів

 

Профорієнтаційна робота серед випускників інтернатних закладів

Одним із найважливіших соціально-економічних прав людини є право на працю. Це право закріплено в Конституції України. Основним нормативним актом у галузі трудових відносин є Кодекс законів про працю України, який регулює відносини всіх, хто є найманими працівниками.

Серед з причин молодіжного безробіття є відсутність системної профорієнтаційної роботи. Саме з цієї причини та з метою підготовки випускників інтернатних закладів до самостійного життя працівниками Балтського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 24 квітня 2013 року серед учнів випускного класу КЗ « Балтська загальноосвітня школа-інтернат № 2 І-ІІ ст» було проведено профорієнтаційну бесіду.

Усі діти були уважними  та зацікавленими слухачами, активно обговорювали питання щодо професії, як основи життєвого успіху, світу професій, класифікації професій. Як обрати професію? Життєві перспективи. Прогнозування життєвих перспектив. Законодавство України про працю. Можливості працевлаштування в Україні. Шляхи пошуку роботи . Підготовка до співбесіди . Як складати резюме. Трудовий договір.

Байдужих не було. Кожна дитина визначилась щодо подальшого отримання професійно-технічної освіти.