Робота з засудженими до покарань не пов’язаних із позбавленням волі. Разом за здоровий спосіб життя

 

Робота з засудженими до покарань не пов’язаних із позбавленням волі

Разом за здоровий спосіб життя

Одним із завдань центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді є надання допомоги у адаптації особам, які відбули покарання у місцях позбавлення волі та повертаються до звичайного життя та неповнолітнім, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі. Особа кожного засудженого, який стає на облік до центру, досконало вивчається фахівцями з метою подальшої кропіткої роботи щодо його перевиховання, а також надання засудженому допомоги з питань працевлаштування, вирішення проблем медичного, соціально-побутового характеру. Крім того вивчаються причини, які штовхнули людину на скоєння злочину. Значну допомогу соціальним працівникам у вирішенні зазначених питань надають державні, громадські, благодійні та релігійні організації.
Особливу роль відіграє громадськість у виправленні засуджених та у формуванн
і
правослухняної поведінки. Участь громадськості у виправленні засуджених проявляється в проведенні з ними індивідуально – виховної роботи, а також різного роду виховних заходів.
Балтський районний
центр СССДМ спільно із підрозділом Балтського МРВ кримінально-виконавчої інспекції УДПтСУ в Одеській області , громадською організацією «Молодіжний центр розвитку» провів у травні 2013 року захід «Попередження захворювання на туберкульоз, ВІЛ/СНІД та профілактика вчинення повторних злочинів», у якому взяли участь 40 засуджених осіб. У заході також взяв участь та виступив настоятель Свято -Успенського собору протиєрей Олександр
.
Під час проведення заходу перед засудженими виступив провідний спеціаліст ЦСССДМ Фуст В.І. , який розповів підобліковим особам про ЦСССДМ , його функції та можливості, розташування та куда саме звертатись. Н
астоятель Свято - Успенського собору протиєрей Олександр УПЦ
поздоровив всіх присутніх із святом Пасхи та розповів присутнім про головні заповіді Божі , про головний людський чинник – совість, про пріоритет ведення здорового способу життя. Керівник громадської організації «Молодіжний центр розвитку» у Балтському районі Ольга Безсмертна змістовно, доступно та цікаво розповіла присутнім про попередження захворювання на туберкульоз, ВІЛ/СНІД , підкреслила важливість обовязкового медичного обстеження та наслідки несвоєчасного виявлення хвороби. З цікавістю присутні переглянули фільм « Що таке ВІЛ?СНІД? » та отримали буклети «Захисти свої права: взаємодія із міліцією», «Захист прав наркокористувача при затриманні», «Тест на ВІЧ та нащо він потрібен ? », «Безопасний укол», «Про своє...», «Секс , наркотики та СНІД» та інші, а також отримали засоби захисту.