В Козацькому відбулася зустріч з багатодітними та малозабезпеченими сім'ями

 

В Козацькому відбулася зустріч з багатодітними та малозабезпеченими сім'ями

18 жовтня 2013 року, в рамках проведення заходів щодо реалізації соціальних ініціатив Президента України в Балтському районі, в с. Козацьке була проведена зустріч з багатодітними та малозабезпеченими верствами населення з метою доведення до даної категорії населення соціальних ініціатив щодо вдосконалення роботи соціальних служб, щодо соціальних ініціатив Президента України « Діти – майбутнє України»
Разом із заступником голови Балтської райдержадміністрації Іриною Балагулою, у зустрічі взяла участь фахівець із соціальної роботи Балтського РЦСССДМ Ірина Вітенко, яка працює на території Козачанської сільської ради.
Ірина Балагула довела до присутніх інформацію про те, що зроблено в рамках проекту «Народний бюджет», ініційованого головою Одеської обласної державної адміністрації Едуардом Матвійчуком, на території Балтського району та конкретно – в селі Козацьке.
Запрошених було ознайомлено з виконанням соціальних ініціатив Президента України «Діти - майбутнє України», а також наголошено на відповідальності батьків за виховання дітей та цільове використання державних коштів.
Присутнім було цікаво почути, що в рамках соціальних ініціатив Президента збільшилась допомога малозабезпеченим сім’ям, надбавка на догляд за дитиною інвалідом та виплати дітям-сиротам.
Ірина Вітенко також інформувала про роботу з сім’ями, які опинились у складних життєвих обставинах, а також повідомила, що задля повного охоплення увагою держави найуразливіших громадян проводиться модернізація соціальних служб.