25.10.2014

Здоровий спосіб життя - запорука успіху

Провідним спеціалістом Балтського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді  спільно з представниками «Молодіжного центру розвитку» в приміщенні Балтського районного підрозділу кримінально-виконавчої інспекції було проведено засідання круглого столу на тему: «Здоровий спосіб життя - запорука успіху».

        Метою заходу була пропаганда здорового способу життя, формування практичних навичок протистояння шкідливому впливу наркотичних засобів і психотропних речовин, привернення уваги до проблем ВІЛ/СНІДу , та профілактика скоєння адміністративних і  кримінальних правопорушень.

         Також було проведено тестування на тему: « Чи ведеш ти здоровий спосіб життя?». У ході якого з`ясувалося що 6 осіб із 10 що пройшли тестування намагаються дотримуватися здорового способу життя , але інколи лінь або інші чинники збивають їх з правильної дороги. Інші опитані не можуть вести здоровий спосіб життя так як у них не виходить взяти під контроль своє харчування, розпорядок дня і шкідливі звички. Їм було рекомендовано  дотримуватися санітарно-гігієнічних норм,  не допускати зловживання алкогольними напоями та відмовитись від тютюнопаління, а також взяти під контроль своє харчування. Усі присутні мали змогу переглянути відеоролик на тему « Прості правила проти ВІЛ/СНІДу» наданий представником «Молодіжного центру розвитку», а також отримати вичерпні відповіді на свої запитання з даної тематики.

      Наостанок усім присутнім побажали міцного здоров`я, адже це одне  з основних джерел радості, щасливого та повноцінного життя.