02.10.2017

Гордість моя - щаслива сім’я

«Гордість моя-щаслива сім’я» - під такою назвою 30 вересня  пройшов Перший обласний сімейний форум, присвячений Дню усиновлення. В цей день вшановуються усиновлювачі, опікуни, прийомні батьки, батьки-вихователі. До Будинку прийомів Одеської обласної ради з’їхались дорослі та діти з усіх районів Одещини. Організатором цього яскравого свята була служба у справах дітей облдержадміністрації.

Балтщину представляла прийомна сім’я Вадатурських-Хоменко, яка прийняла в свою родину п’ятьох дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Очолив делегацію голова Балтської райдержадміністрації Кацмаза Роман Васильович.

Перед початком урочистості для дітей були організовані ігри та розваги, гарно попрацювали аніматори, які пригощали дітей «кіндерами» та соком, розвеселяли та за бажанням розмальовували. А потім в святковому залі відбулося урочисте дійство - поздоровлення та вшанування тих, хто зумів подарувати дітям, обділеним долею, свою любов та сімейний затишок.

З теплими словами звернулась до присутніх начальник служби у справах дітей облдержадміністрації Кіріяк Алла Іванівна, яка знайшла найкращі слова для кожної сім’ї. Зі словами привітань звернувся заступник голови облдержадміністрації Сергій Валерійович Колебошин , який вручив почесні грамоти сім’ям та чудові квіти від губернатора. Він також висловив побажання щоб побільше у нас було таких сімей, які небайдужі до дитячої біди. Зал сяяв дитячими усмішками, розмаїттям вбрання. А потім було спілкування, фотографування, адже у кожної сім’ї своя історія, свій шлях. Але всіх поєднує одна мета - робити дітей щасливими.