22.12.2017

Підписано договір купівлі-продажу житла для дитини-сироти в Балтському районі

   21.12.2017 р. о 15.00 службою у справах дітей Балтської райдержадміністрації організовано підписання договору купівлі-продажу житла для особи з числа дітей-сиріт Мазила Павла Андрійовича 24.09.1994 р.н. – студента Петрівського ПАЛу. Дитина перебуває на квартирному обліку з 23.03.2010 р.

   Кошти для придбання будинку були делеговані з бюджету Балтської ОТГ для придбання житла дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування в рамках районної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб та молоді з їх числа на 2017-2018 роки. Будинок знаходиться за адресою: с. Пасат, Балтського району.

   В підписанні договору прийняли участь: Продавець – Пилипенко Л.М., Покупець – Мазило Павло Андрійович, головний розпорядник коштів, начальник відділу освіти Балтської РДА Одеської обл. – Цегельна Н.В. та завідувач сектору з питань усиновлення, опіки та піклування служби у справах дітей Балтської райдержадміністрації – Думік С.Л. Нотаріальне посвідчення договору здійснила приватний нотаріус - Смірнова Н.С.