05.08.2020

РЕЙД – КРИЗОВІ РОДИНИ

Працівниками служби у справах дітей Балтської районної державної адміністрації, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Балтського відділу поліції проведено рейд-перевірку умов проживання дітей, що опинилися у складних життєвих обставинах на території села Перельоти.  Відвідано 2 багатодітних родини (в одній 5-ро малолітніх дітей, а в другій – 7-ро). Під час перевірки члени комісії звертали увагу на наявність запасів продуктів харчування,  необхідних речей, шкільного приладдя, спальних місць, білизни та створення відповідних умов для проживання дітей.

На одну матір складено адміністративний протокол за ст. 184 КУпАП, який буде направлено до суду.

З батьками проведені профілактичні бесіди. Їм роз’яснені вимоги чинного законодавства щодо відповідальності за ухилення від виконання батьківських обов’язків з утримання, виховання, навчання та лікування дітей.

А також члени комісії перевірили умови проживання бабусі, яка оформляє документи на опіку над своїм рідним онуком. Хлопчик залишився сиротою, його мати померла. І тому зараз вирішується питання подальшого влаштування дитини.