14.11.2019

Рейдова робота перед початком опалювального сезону

   Пріоритетним напрямком роботи служби у справах дітей Балтської районної державної адміністрації є збереження життя і здоров’я дітей, попередження нещасних випадків під час зимового, опалювального сезону.  Систематично перед початком такого періоду службою у справах дітей, центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, ювенальною превенцією Балтського ВП, представниками Балтського МРС ДСНС України в Одеській області  відвідуються кризові родини, багатодітні родини,  родини опікунів, проводиться робота з батьками, особами, відповідальними за виховання дітей щодо дотримання в оселях належного температурного режиму, забезпечення пожежобезпеки, обережного поводження з електроприладами,  підвищеної уваги до дітей. Так, за останній тиждень працівниками вказаних структурних підрозділів здійснено рейди у сім’ї, які проживають на території  ОТГ, а саме: м. Балта, с. Гольма та с. Андріяшівка. При вивченні ситуації у родинах, увага зверталась на наявність палива, на стан пічок, на утеплення житла, перевірялись умови проживання та виховання дітей.

  В результаті відвідування виявлено, що діти з 2-х родин опинились перед загрозою відібрання, у зв’язку із систематичним зловживанням батьками алкогольними напоями, неналежним виконанням батьківських обов’язків. Відносно однієї родини направлено подання до Балтського ВП про притягнення батьків до адміністративної відповідальності.

   Робота з даного напрямку продовжуватиметься, у випадку виявлення несприятливих умов для проживання, виховання та утримання дітей, вживатимуться заходи щодо їх соціального захисту.