12.08.2019

Розпочала роботу районна комісія з питань забезпечення житлом дітей-сиріт

09 серпня під головуванням заступника голови Балтської РДА Ірини Балагули, відбулося перше засідання  Комісії при Балтській районній державній адміністрації з питань формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, визначення дітей, яким буде придбано житло або призначено грошову компенсацію.

До складу комісії ввійшли працівники ряду структурних підрозділів райдержадміністрації - управління  соціального захисту населення, фінансового управління, відділу освіти, сектору житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури, юридичного сектору, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей, а також депутат районної ради Олена Драганюк.

Члени комісії визначили основні напрямки діяльності, окреслили об’єм роботи , розподілили обов’язки та вирішили ряд інших організаційних питань.

Слід зазначити, що робота з даного напрямку розпочалась службою у справах дітей задовго до засідання - були уточнені списки дітей, що перебувають  на квартирному обліку, проведена розмова з кожним із цих дітей-сиріт,визначено їх пріоритети в придбанні житла (в якому населеному пункті району дитина хоче мати житло, чи, можливо, як це визначено законодавством України, отримати грошову компенсацію), роз’яснювались нормативні аспекти.

В подальшій роботі Комісії всі думки, побажання та пропозиції кожної дитини обов’язково будуть враховані, адже це ті особи, які давно перебувають на квартирному обліку і гостро потребують житла! Робота Комісії буде плануватись суворо дотримуючись черговості у забезпеченні житлом дітей-сиріт і, сподіваємось, всіх дітей, хто відгукнеться на дану пропозицію, буде забезпечено гідними умовами проживання  у власному житлі.