15.01.2018

Вирішувати в інтересах дітей

11січня 2018 року відбулось перше в новому році засідання Комісії з питань захисту прав дитини за участю голови районної державної адміністрації Романа Кацмази. І знову на порядку денному актуальні дитячі питання: влаштування посиротілих дітей, позбавлення батьків батьківських прав, неналежна поведінка батьків відносно дітей. Прийнято рішення про влаштування двох дітей в сім’ї: одну в прийомну сім’ю, одну під опіку.

Також на засіданні розглянуто звернення дитини про позбавлення батьківських прав її батьків... Які ж це мають бути батьки, щоб рідна дитина бажала позбавити їх батьківських прав?!

Начальник служби у справах дітей Наталія Герасименко інформувала про роботу Комісії у 2017році. Хоча Комісія з питань захисту прав дитини-дорадчий орган, але на її розгляд виносяться дуже серйозні, гострі проблеми, які вирішуються в інтересах дітей. По кожному питанню, винесеному на розгляд готуються пакети документів, запрошуються заявники, батьки, діти, посадові особи. Комісією протягом року 93 питання, котрі так чи інакше стосуються дітей. На підставі рішень Комісії прийнято 35 розпоряджень, підготовлено 12 висновків, рішень, протоколів. Важливо те, що всі члени Комісії переймаються проблемами дітей, бурхливо обговорюють кожне питання.

Робота Комісії з питань захисту прав дітей триває, і в 2018 році вона буде ще якісніша та продуктивніша, бо за кожним її рішенням стоїть доля дитини.