02.07.2018

   На черговому засіданні Комісії з питань захисту прав дитини, яке на днях було проведено в Балтській райдержадміністрації, розглядались актуальні питання, що стосувались долі дітей з нашого району.

   Особливе обурення членів комісії викликала ситуація в родині, в якій батько чотирьох малолітніх дітей систематично б’є їх матір. Нарешті вона вирішила піти від нього та подати позов про визначення місця проживання дітей біля неї. Одностайним рішенням було задоволено заяву.

   Довго тривала бесіда з дівчинкою та її батьком щодо позбавлення його батьківських прав. На цьому наполягала сама донька, обґрунтувавши  своє бажання невиконанням батьком своїх батьківських обов’язків. Батько не піклується про неї, не допомагає матеріально, та не проживає з нею.

   В результаті винесено рішення про задоволення її вимог.

   Вперше в Балтському районі вирішувалось питання надання статусу дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. Це двоє дітей загиблого воїна на території АТО. На даний час вони проживають біля матері і цей офіційний статус дозволить їм користуватись визначеними законодавством пільгами.

   А також було розглянуто ще ряд питань, по кожному з яких службою у справах дітей підготовлені відповідні документи, вивчені обставини.

   Всі рішення приймались на користь дітей та в їх інтересах.