10.06.2019

Засідання Комісії з питань захисту прав дитини

 Відбулось чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини при Балтській районній державній адміністрації.

 До порядку денного ввійшло ряд питань, що стосувались долі дітей, їх майна, повернення дітей з закладів соціального захисту в сім’ї, виконання опікунами своїх обов’язків та інше. По кожному з яких службою у справах дітей РДА підготовлені відповідні документи, вивчені обставини.

 Члени Комісії серйозно та принципово підходили до вирішення всіх питань, виказували свої думки та пропозиції.

 Одностайним рішенням було про надання дозволу на вчинення правочину дарування житлового будинку на користь дітям.

 

 Щодо повернення дітей матері члени Комісії прийшли до висновку продовжити її соціальний супровід та вивчити детально умови проживання, у зв’язку з сумнівною трудовою діяльністю матері, схильність її до вживання алкогольних речовин.

 Щодо позбавлення батьківських прав батьків вирішено на користь дітей.

 Особливу увагу Всі члени Комісії приділили батькам, які вирішили поновити батьківські права, повернення дітей в біологічні родини, є позитивним і схвальним рішенням. Батьки дійсно знайшли сили подолати кризу в своєму житті і  повернути дітей в домівку. Враховані всі нюанси, проведені бесіди з ними, щодо умов утримання, способів виховання та матеріального забезпечення дітей. Значну допомогу надали голови сільських рад в зборі інформації та документів.

 Досить ґрунтовно обговорювався звіт опікуна про виконання опікунських обов’язків. Звіту передував виїзд в село з метою контрольного обстеження родин та перевірки доцільності використання державних виплат. Опікуни отримують допомогу від держави в розмірі двох прожиткових мінімумів і ці гроші мають бути спрямовані на задоволення базових та інших необхідних потреб дитини. Опікун приймала рекомендації та зауваження.

 

 Всі рішення приймались на користь дітей та в їх інтересах.