26.09.2018

Засідання районної комісії у справах альтернативної (невійськової) служби

Відповідно до Закону України «Про альтернативну (невійськову) службу» „Про затвердження нормативно-правових актів щодо застосування  Закону України  «Про альтернативну (невійськову) службу» (зі змінами та доповненнями) розпорядженням голови райдержадміністрації від 02 березня 2016 року  №110 «Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 18.10.2011 року №1193/А-2011” було проведено засідання районної комісії у справах альтернативної (невійськової) служби в приміщенні управління соціального захисту населення райдержадміністрації під головуванням заступника голови райдержадміністрації Балагули Ірини Леонідівни.  В засіданні прийняли участь члени районної комісії: Лісогора О.П., Фуст В.І., Бурлака О.М., Заболотна С.Г., Лиса Т.В., Грабован М.І., Жос Л.В., Гончар Ю.Ю. Було розглянуто питання про припинення та продовження  альтернативної  (невійськової) служби  громадянами міста Балта які проходять службу з 2016 року. З інформацією виступив Грабована М.І.- заступник начальника управління-начальник відділу з питань праці та соціально-трудових відносин управління соціального захисту населення Балтської райдержадміністрації. В обговорені прийняли уасть і виступили  Бурлака О.М., Жос Л.В., Фуст В.І., Гончар Ю.Ю., Лісогора О.П., Заболотна С.Г. По результатам обговорення було прийнято відповідні рішення

1. Припинити проходження альтернативної (невійськової) служби громадянином Томашинець Анатолієм Анатоліійовичем 1996 року народження. 

2. Підготувати проект розпорядження голови райдержадміністрації  та надати для  його прийняття.

3. В зв’язку з неповним робочим днем продовжити термін проходження альтернативної (невійськової) служби громадянином Соболевським Денисом Сергійовичем 1993 року народження. 

4. Підготувати проект розпорядження голови райдержадміністрації  та надати для  його прийняття.

 Також було розглянуто питання “Про план роботи районної комісії у справах альтернативної (невійськової)  на 4 квартал 2018 року.” з інформацією виступив

Грабован М.І.- заступник начальника управління-начальник відділу з питань праці та соціально-трудових відносин управління соціального захисту населення Балтської райдержадміністрації. В обговоренні прийняли участь та виступили Бурлака О.М., Жос Л.В., Фуст В.І., Гончар Ю.Ю. По результатам обговорення було прийнято відповідне рішення:  затвердити план роботи районної комісії у справах альтернативної (невійськової)  на 4 квартал 2018 року.