18.02.2019

До уваги громадян отримувачів житлової субсидії

Шановні отримувачі житлових субсидій міста Балта та Балтського району!

З метою надання якісної адресної соціальної допомоги на виконання рішення Уряду України  щодо впровадження надання житлових субсидій у готівковій та безготівковій формах принципово змінюється порядок їх отримання після 1 березня 2019 року.   Різниця в отриманні житлових субсидій ділиться на дві частини. Перша-ті кому призначено до 1 січня 2019 року. Друга-ті кому призначено після 1 січня 2019 року.                                                 

 Перша категорія - більша частина отримувачів субсидій є пенсіонери які будуть отримувати субсидії через Пенсійний фонд в порядку отримання пенсії. Через листонош або через банки які отримують пенсію.

  Особи, які не одержують пенсії, зможуть отримати готівкові кошти у  відділенні АТ „Ощадбанк” як грошовий переказ (через внутрішньодержавну платіжну систему „Система термінових переказів „Швидка копійка”) або на поточні рахунки в АТ „Ощадбанк” в будь-який зручний для себе час,  після чого за комунальні послуги будуть розраховуватися самостійно.                                                      

   Друга категорія - тим кому призначено субсидію після 1 січня 2019 року будуть отримувати субсидію в грошовій (безготівковій) формі через відкриті особисті рахунки в відділенні Ощадбанку, така категорія розрахунки за комунальні послуги будуть проводити самостійно з цих відкритих рахунків. Для цього потрібно звернутися в відділення Ощадбанку. Після відкриття рахунку потрібно повідомити управління соціального захисту населення (м.Балта, вул.Вишнева,30, тел.2-13-52) 

Таким чином громадяни мають самостійно контролювати своє споживання житлово-комунальних послуг і своєчасну сплату у повному обсязі підприємствам – надавачам послуг рахунків за них (а не розмір обов’язкового платежу, як було раніше).

Додатково будемо інформувати про хід і стан цієї роботи.

Надаємо телефони Контакт-центру АТ «Ощадбанк» 080 210 800-безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по всій території України, +380 44 363-01-33.