06.12.2018

Засідання районної координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання домашньому насильству та торгівлі людьми

26 листопада о 14 год. в залі засідань адмінбудинку  відбулося засідання  районної  координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання домашньому насильству та торгівлі людьми під головуванням заступника голови райдержадміністрації Балагули І.Л.         

В засіданні взяли участь представники: управління соціального захисту населення, відділу освіти, служби у справах дітей райдержадміністрації; районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; сектору превенції Балтського відділення поліції ГУНП в Одеській  області; центральної районної лікарні; районного центру зайнятості; Балтського відділу філії ДУ»Центр пробації» в Одеській області, ГР «Віра, Надія, Любов»

На засіданні розглянуті питання:

1.  Створення міжсекторальних робочих груп  при районній координаційній раді з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми за наступними напрямками з питань:

- запобігання та протидії домашньому насильству і насильству               за ознакою статі;

            - протидії торгівлі людьми;

            - гендерної рівності;

            - сім’ї та демографічного розвитку.

2.Визначення уповноважених і контактних осіб, відповідальних за питання реалізації гендерної політики із затвердженням їх функціональних обов’язків. 

3. Створення між фракційного  депутатського  об’єднання «Рівні можливості» у районній та міській радах.

4.Розміщення у ЗМІ соціальної реклами з протидії дискримінації за ознакою статі, зокрема  жінок з інвалідністю, хворих на ВІЛ-СНІД, осіб похилого віку, з числа внутрішньо-переміщених осіб,сільських жінок та жінок  ромської національності.

В ході засідання голова координаційної ради Балагула І.Л. ознайомила присутніх з протокольним рішенням засідання обласної координаційної ради з питань сім’ї,гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання домашньому насильству та торгівлі людьми №3/2018 від 30.10.2018р.      

При розгляді  питань порядку денного було створено - 4 міжсекторальні робочі групи, обрані відповідальні особи та окреслено коло завдань стосовно розглянутих питань.