21.05.2019

Засідання районної координаційної ради з питань соціальної підтримки населення

   16 травня 2019 року  під головуванням заступника голови Балтської  райдержадміністрації  І.Л.Балагули в приміщенні управління соціального захисту населення Балтської райдержадміністрації (вул. Вишнева,30, місто Балта) відбулось чергове засідання районної координаційної ради з питань  соціальної підтримки населення.

   В засіданні прийняли участь 15 членів ради. З інформацією про розгляд заяв виступили Жос Л.В.- начальник відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення управління соціального захисту населення Балтської райдержадміністрації та Піщанська Л.М.-начальник відділу грошових виплат і компенсацій управління соціального захисту населення Балтської райдержадміністрації. Розглянуто 7 заяв на призначення державної соціальної допомоги (за винятком), відповідно до Закону України “Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям”, яким за рішенням районної координаційної ради було надано право на призначення даного виду допомоги.

   Також згідно затвердженої районної цільової Програми соціальної підтримки населення на 2018-2020 роки «ЗАХИСТ І ТУРБОТА» розглянуто питання надання матеріальної допомоги 2 багатодітним сім’ям, які виховують 5 і більше дітей в віці до 18 років в сумі 1000 грн. щоквартально.

   Трьом заявникам надано пільги за фактичним місцем проживання, згідно постанови Кабінету Міністрів України від 17.07.2009 року № 729 «Про доповнення п.2 Положення про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги»

   По результатам розгляду цих питань було прийнято відповідні рішення, оформлено протокольно та надано для подальшого його виконання.