Спостережна комісія розглядала важливі питання

11 липня 2019 року в приміщенні управління соціального захисту населення Балтської  райдержадміністрації (м. Балта, вул. Вишнева,30) відбулося засідання  районної спостережної комісії  Балтської районної державної адміністрації під головуванням Балагули І.Л.-заступника голови Балтської райдержадміністрації. На засіданні прийняли участь члени спостережної комісії та запрошені представники Балтського відділу поліції, відділення філії “Центру пробації”, Балтської міської ради, управління соціального захисту населення та інші.

З інформацією виступив  секретар спостережної комісії Грабован М.І.- заступник начальника управління-начальника відділу з питань праці та соціально трудових відносин управління соціального захисту населення Балтської райдержадміністрації, про хід  здійснення соціального супровіду та адаптації звільненого з місць позбавлення волі Баюри Є.М. 

       Спостережній комісії організувати та здійснювати громадський контроль за громадянином Баюрою Є.М. в частині його соціального супровіду .

Також обговорювалися повідомлення про звільнення з місць позбавлення волі Бойченко І.І., Ладиженського В.В.,Сорокіна В.М.

По результатам розгляду і обговорення було прийнято відповідні рішення.