Засідання районної спостережної комісії

11 червня 2019 року в приміщенні управління соціального захисту населення Балтської  райдержадміністрації (м. Балта, вул. Вишнева,30) відбулося засідання  районної спостережної комісії  Балтської районної державної адміністрації. На засіданні прийняли участь члени спостережної комісії та запрошені представники Балтського відділу поліції, відділення філії “Центру пробації”, Миронівського старостинського округу, Балтської міської ради, управління соціального захисту населення та інші.

Обговорювалося питання порядку денного. З інформацією виступив  секретар спостережної комісії Грабован М.І.- заступник начальника управління-начальника відділу з питань праці та соціально трудових відносин управління соціального захисту населення Балтської райдержадміністрації, про стан здійснення соціального супроводу та адаптації звільненого з місць позбавлення волі Баюри Є.М., який тимчасово проживає в селі Мирони, Балтського району і вжиття заходів по покращенню допомоги в отримані особистих документів (паспорта, довідки про звільнення та інших), які необхідні для подальшого призначення пенсії, соціальної та матеріальної допомоги, вирішення питання по його проживанню.    Виступили співдоповідачі та виступаючі:  Михайлюк Л.В.-староста Миронівського старостинського округу Балтської міської ради, Муравського Ю.М.- старший дільничний, офіцер поліції сектору превенції Балтського відділу поліції ГУНП України в Одеській області, Яремчук Т.П. -начальник Балтського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області, Лисогора О.П., Клишавчук В.І., Герасименко Н.І., Фуст В.І., Голишева Т.В., Подбельська Т.В. По результатам обговорення було прийнято відповідне рішення.       

 Враховуючи арешт громадянина Баюри Є.М.- дата народження 05.03.1954 року, жителя села Мирони, Балтського району (якого звільнено з місць позбавлення волі 12.05.2019 року)  за скоєння правопорушення під час проведення соціального супроводу, відсутність особистих документів, доходів на його утримання було надано відповідно доручення та клопотання до Балтського відділу поліції ГУНП України в Одеській області вжити заходи по відновленню особистих документів громадянина Баюри Є.М.,  надати інформацію про місця перебування Баюри Є.М.(всі виправні колонії в яких він знаходився під час відбуття покарання, їх номер та  адреси) до Балтському  відділу обслуговування громадян (сервісний центр) (Яремчук Т.П.) Головного управління Пенсійного Фонду України управління обслуговування громадян, для проведення запитів   та оформлення пенсії або соціальної  допомоги Баюрі Є.М. якого раніше засудженого сім разів. Відповідно Балтському  відділу обслуговування громадян (сервісний центр) головного управління Пенсійного Фонду України управління обслуговування громадян  зробити запити  до правоохоронних органів з метою отримати повну інформацію  про громадянина Баюру Є.М. (пенсійного віку) та виправних колоній в яких він перебував та зробити нарахування пенсії або соціальної допомоги. Балтському районному сектору головного управління державної міграційної служби України в Одеській області вжити заходи по видачі паспорта громадянина України Баюрі Є.М., 05.03.1954 року народження. Всім членам спостережної комісії, керівникам місцевих органів влади та структурних підрозділів всіх рівнів в межах своїх повноважень постійно проводити роз’яснювальну роботу серед населення та громадян які потребують допомоги по соціальному супроводу та адаптації.  Спостережній комісії організувати та здійснювати громадський контроль за громадянином Баюрою Є.М. в частині його соціального супроводу .