Заходи по житловим субсидіям

   19 вересня 2019 року в приміщенні управління соціального захисту населення Балтської райдержадміністрації (вул. Вишнева,30, місто Балта) відбулося чергове засідання районної комісії з питань координації діяльності з надання населенню житлових субсидій.

   На засіданні були присутні члени районної комісії, керівництво  та спеціалісти управління соціального захисту населення Балтської райдержадміністрації.                            

   Було розглянуто  особові справи та матеріали за винятком для  призначення субсидії на відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг та придбання твердого пічного палива і скрапленого газу.

   З інформацією виступила Піщанська Л.М.- начальник відділу грошових виплат і компенсацій управління соціального захисту населення Балтської райдержадміністрації. По результатам обговорення було прийнято відповідне рішення - призначити житлову субсидію, відповідно до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від 21 жовтня 1995 р. № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» (із змінами) за  винятком.

Було розглянуто 11 заяв і подань.

       По результатам розгляду цих питань було прийнято відповідні рішення.