07.11.2017

Моніторинг роботи відділу надання адміністративних послуг Балтської районної державної адміністрації за 10 місяців 2017 року

Відділ надання адміністративних послуг Балтської районної державної адміністрації створений з метою надання зручних  та сприятливих умов для отримання адміністративних послуг громадянам, суб’єктам господарювання, забезпечення відкритості інформації  про діяльність органів  виконавчої влади.

За 10 місяців поточного року до відділу надання адміністративних послуг надійшло - 6484 звернень на отримання адміністративних послуг, кількість наданих адміністративних послуг – 6055.

Розпорядженням районної державної адміністрації у відділі надання адміністративних послуг  можна отримати всього 50 послуг, з них:

-         дозвіл на видачу  документів дозвільного характеру;

-          послуги держгеокадастру (земельні питання);

-          послуги міграційної служби;

-          реєстрація громадських формувань.

З листопада місяця 2017 року буде надаватися послуга з реєстрації бізнесу, а з грудня місяця послуга з реєстрації нерухомого майна.

Робота відділу надання адміністративних послуг Балтської районної державної адміністрації побудована на основних принципах:

- Запобігання корупційних дій, ліквідація посереднрицьких послуг.

- Відкритість, прозорість та зрозумілість процедур.

- Орієнтація на суб’єкта звернення.

- Оперативність у вирішенні питань.

- Забезпечення вільного доступу суб’єктів звернення до інформації про стан розгляду звернень.

- Забезпечення рівності прав всіх суб’єктів звернення.

Відділ надання адміністративних послуг Балтської районної державної адміністрації керується в своїй роботі основними завданнями:

  1. Спрощення процедури отримання адміністративних послуг та поліпшення якості їх надання.
  2. організація надання адміністративних послуг у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань суб’єктів звернень.
  3. Надання  суб’єктам звернень вичерпної інформації та консультацій щодо вимог та порядку надання адміністративних послуг.
  4. Організаційне забезпечення надання адміністративних послуг суб’єктами надання адміністративних послуг.
  5. Прийняття від суб’єктів звернень  документів, необхідних для надання адміністративних послуг, їх реєстрація та подання документів (їх копій) відповідним суб’єктам надання адміністративних послуг не пізніше наступного робочого дня після їх отримання.
  6. Видача або забезпечення направлення через засоби поштового зв’язку суб’єктам звернень результатів надання адміністративних послуг (у тому числі рішення про відмову в задоволенні заяви суб’єкта звернення), повідомлення щодо можливості отримання адміністративних послуг, оформлених суб’єктами надання адміністративних послуг.

Відділ надання адміністративних послуг Балтської районної державної адміністрації працює в режимі «Відкритості і прозорості», бо такі вимоги висуває до представників влади Президент України – Петро Порошенко.