14.02.2019

Основна мета роботи ЦНАПу – якість, зручність, оперативність!

   “Людина, її права та свободи в Україні визнані головною соціальною цінністю, а головним завданням органів виконавчої влади, визначено саме надання якісних адміністративних послуг громадянам” - вважає голова райдержадміністрації Роман Кацмаза.

 

   Ефективність роботи Центру надання адміністративних послуг Балтської районної державної адміністрації можна визначити через обсяги наданих послуг.                

   Так, за попередні 3 роки працівниками Центру надано - 21482 адміністративні послуги, відповідно за надані послуги, які є платними до бюджету Балтського району надійшло більше ніж 2,5 млн. грн.

 

Найбільш  затребуваними послугами є:

-         Земельні питання, питома вага яких становить більше 70 %;

-         Послуги державної міграційної служби – 20%

-         Інші послуги з видачі документів дозвільного характеру, державної реєстрації бізнесу та майна.

            Реєстрація бізнесу та майнових прав розпочато у 2018 році, але на сьогодні  велика кількість послуг припадає на  державну реєстрацію землі та ФОПів.

 

   Основна мета роботи ЦНАПу – якість, зручність, оперативність, спрощеність в наданні адміністративних послуг населенню. Пріоритетними завданнями у сфері надання адміністративних послуг на 2019  рік, які визначив голова районної державної адміністрації Роман Кацмаза - мають бути:

-         подальша децентралізація повноважень з надання адміністративних послуг;

-         та розвиток мережі центрів надання адміністративних послуг в районі.                     

Метою розширення переліку надання адміністративних послуг на поточний рік,  –  є впровадження надання соціальних послуг, придбання робочої станції з оформлення та видачі паспорта громадянина України у формі ID-картки, паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

 

   Центром надання адміністративних послуг підписаний меморандум про співпрацю про надання адміністративних послуг, суб’єктом надання яких є Одеська обласна державна адміністрація, зокрема структурні підрозділи -  департамент ЖКХ, департамент освіти та науки, департамент екології та природних ресурсів та управління культури обласної державної адміністрації.

     Громадянам, яким необхідно отримати ту чи  іншу адміністративну послугу,  яка раніше надавалась виключно в  обласному центрі не потрібно витрачати  час на переїзди, вони можуть отримати фахові консультації та необхідні послугу безпосередньо через ЦНАП районної державної адміністрації.

         Важливим питання є географічна доступність населення до послуг, особливо у сільській місцевості. З метою підвищення доступності послуг населення, забезпечення покращення якості надання адміністративних послуг, керівництвом району прийнято рішення щодо розширення мережі, а саме створення Центру надання адміністративних послуг при Піщанській сільській раді.

       Це  ті пріоритетні завдання та плани, які  спрямовані на покращення якості надання адміністративних послуг  та які, необхідно вирішити найближчим часом.