БАЛТСЬКА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЯ

Кацмаза Роман Васильович

Голова Балтської районної державної адміністрації

2-32-79 
2-20-81 пр.

  

Перший заступник районної державної адміністрації

 


Заступник голови районної державної адміністрації

 

Цуркан
Олександр Петрович

Керівник апарату районної державної адміністрації

2-10-58

АПАРАТ

Відділ з питань управління персоналом

Шестун
Галина Валентинівна

Начальник відділу

2-20-41 

Гончарук
Катерина Михайлівна

Головний спеціаліст відділу

2-20-41 

Земко 
Сергій Олександрович

Головний спеціаліст відділу

2-20-41 

 





Відділ діловодства та контролю

Робак 
Марія Сергіївна

Начальник відділу

2-10-58 

Конюшенко Антоніна Олександрівна

Головний спеціаліст відділу

2-10-58 

Паламарчук Діна Семенівна

Провідний документознавець

2-10-58 

Сектор контролю 

Каташинська
Світлана Юріївна

 Головний спеціаліст

2-20-81

 

     

Юридичний сектор

Курганська
Лілія Василівна

Завідуючий сектором

2-20-41 

Півторак Дмитро Михайлович

Головний спеціаліст сектору

2-20-41

Відділ ведення Державного реєстру виборців

Закриничний
Ігор Михайлович

Начальник відділу

2-25-07 

Диновський
Анатолій Йосипович

Головний спеціаліст відділу

2-25-07 

Відділ фінансово-господарського забезпечення

Станкевич
Тетяна Станіславівна

Начальник відділу

2-15-51 

Сухом’ясова 
Наталія Георгіївна

Головний спеціаліст відділу

2-15-51 

Відділ комунікацій з громадськістю

Чорний 
Руслан Федорович

Начальник відділу

2-10-58

Райчук 
Анатолій Петрович

Головний спеціаліст відділу

2-10-58


Головний спеціаліст відділу

 







Сектор взаємодії з правоохоронними органами та мобілізаційної роботи

Фуст
Володимир Ігоревич

Завідуючий сектором

2-28-51 

СТРУКТУРНІ ПІДРОЗДІЛИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Центр адміністративних послуг

Цуркаль
Раїса Іванівна

Начальник центру

2-46-74 

Відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації

Пухальський 
Едуард Борисович

Начальник відділу

 

Вещова
Тетяна Вікторівна

Головний спеціаліст відділу

 

Войтко Сергій Володимирович

Головний спеціаліст



 

 Пахута Лариса Петрівна

Головний спеціаліст

 

 

 

 

Відділ регіонального розвитку, містобудування та архітектури

 Конюшенко Дмитро Дмитрович

Начальник відділу, головний архітектор району

 

Сектор житлово-комунального господарства

Піщанська
Людмила Миколаївна

Завідуючий сектором

 

Костровець
Сніжана Андріївна

Головний спеціаліст сектору

 

Відділ освіти

Цегельна 
Наталія Василівна

 Начальника відділу

 

Будзило Наталія 
Олександрівна

Головний спеціаліст

 

Гармідер
Катерина Анатоліївна

Головний спеціаліст

 

Сектор сім’ї , молоді та спорту

 Галайко Олена Федорівна

Завідуюча сектором

 


Спеціаліст І категорії

 

Відділ культури і туризму

Гашок Наталя Володимирівна

Начальник відділу

 

Служба у справах дітей

Герасименко 
Наталя Іванівна

Начальник служби

 2-35-15 

Жеронкіна
Ірина Іванівна

Головний спеціаліст служби

 2-35-15


Спеціаліст І категорії служби

 

Сектор з питань усиновлення, опіки та піклування

Думік 
Світлана Леонтіївна

Завідуюча сектором

2-35-15 


Спеціаліст І категорії сектору

 

Архівний відділ

Волошина
Вікторія Юріївна

Начальник відділу

2-15-40 

 

Самотей
Руслан Іванович

Головний спеціаліст з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації

2-28-51 

Управління екології та агропромислового розвитку

Головченко
Володимир Валерійович

Начальника управління

 

Відділ організації виробництва сільськогосподарської продукції та технічної політики управління

Шендерук
Борис Миколайович

Начальник відділу

 


 

 

 

 

 

Відділ економіки, фінансово-кредитного забезпечення та бухгалтерського обліку управління

Березюк Олександр Іванович

Начальник відділу

 

Заболотна Світлана Григорівна

Головний спеціаліст відділу

 

 

 

 

Фінансове управління

 Назарик Микола Миколайович

Начальник управління

2-21-98 

 Шаповал Сергій Семенович

Начальник відділу доходів

2-17-41

 

 

 

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації

 Подбельська Тетяна  Володимирівна

Начальник управління

2-21-08 

 

Заступник начальника управління

 

Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

 Река Івета Олегівна

Директор центру

 

 

Спеціаліст І категорії