26.04.2018

Визначено кращих державних службовців 2018 року

   Протягом березня  - квітня 2018 року у Балтській районній державній адміністрації Одеської області проходив І тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» у двох номінаціях: «Кращий керівник» та «Кращий спеціаліст». Цього року виявили бажання прийняти участь у конкурсі 7 державних службовців – 3 керівника та 4 спеціаліста.

   Під час проходження етапів конкурсу учасники мали можливість скласти онлайн – тестування на знання законодавства України, виконати тестові завдання, що стосуються функціональних повноважень державного органу та посадових обов’язків державного службовця, виконати ситуаційні завдання щодо складання ділових документів, виконати практичні завдання з володіння персональним комп’ютером.

   23 квітня 2018 року відбулося підсумкове засідання конкурсної комісії. Після обговорення та підрахунку усіх результатів виконаних завдань, конкурсна комісія одноголосно прийшла до висновку, що переможцями І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» стали:

 

у номінації «Кращий керівник»

БЕРЕЗЮК ОЛЕКСАНДР ІВАНОВИЧ,

начальник відділу економіки, фінансово – кредитного забезпечення та бухгалтерського обліку управління екології та агропромислового розвитку Балтської районної державної адміністрації Одеської області

 

у номінації «Кращий спеціаліст»

ПІВТОРАК ДМИТРО МИХАЙЛОВИЧ,

головний спеціаліст юридичного сектору апарату Балтської районної державної адміністрації Одеської області

 

 

   Також, конкурсною комісією, було прийнято рішення про відзначення переможців та  учасників конкурсу грамотами і подяками під час проведення урочистих заходів з нагоди Дня державної служби.